Poslední komentáře

 • Zkuste se jim kdyztak ozvat   před 4 hodiny 18 min

  Zkuste se jim kdyztak ozvat sam. Oni se me i ptali, zda nevim jmena diskutujicich zde. Rekla jsem jen o panu "Vachovci", ale s tim, ze nevim, zda to je skutecne jmeno.

 • To jsem moc rád. Jsem zvědavý   před 14 hodin 22 min

  To jsem moc rád.
  Jsem zvědavý jestli mi dají taky vědět.
  Rád vše odsvecim.
  Je moc fajn se bavit s lidmi s okolí po této akci, který nechápou, proč mi zábavy na hřišti vadí a dále mi řeknou, že by takto u hospody bydlet opravdu nechtěli ...

 • stále teče   před 1 den 23 hodiny

  Dobrý den,

  voda vytéká na soukromém pozemku z přerušených drenáží. Vlastník pozemku byl vyzván k zjednání nápravy, na výzvu nereagoval, takže byl případ předán MěÚ Černošice jako správnímu orgánu, kam problematika drenáží spadá.

  Zóny 30 km se nezmnožily, byly pouze posunuty tak, aby v ul. U Sv. Jána byla snížena rychlost pro řidiče na 30 km a to z důvodu, že tuto komunikaci, kde na polovině úseku chybí chodníky, využívají děti chodící ze zelené školy- školky. Další variantou je odstranění předzahrádek na obecních pozemcích a doplnění chodníku v těch místech, kde není a prostorově je umístitelný.

  Sedláková, správa majetku

 • Policie to resi, dnes u me   před 2 dny 13 hodin

  Policie to resi, dnes u me byli, zda jsem ochotna svedcit, ze byl hluk po 22:00. Postupuji to nejak dal do spravniho rizeni.

 • Také se přidávám a držím   před 2 dny 13 hodin

  Také se přidávám a držím palce.
  Policie mi řekla to samé, i když Obecně závazná vyhláška 1/2016 o nočním klidu - http://psary.cz/pravni-predpisy/obecne-zavazna-vyhlaska-c-12016 ani neobsahuje akci ze soboty. Jen se ohlásila na stránkách do 22 hod... a hotovo... :)
  Jsem zvědavý jak to s nahrávkami dopadne ... :)
  Nejvtipnější výjimka je pro Junior ČEZ Cup :D