Poslední komentáře

 • opravy VO   před 4 dny 3 hodiny

  Dobrý den,
  děkuji za informaci. Problém řešíme již od včerejška. Jedná se o rozsáhlejší kabelovou poruchu v celé lokalitě, na jejímž odstranění se pracuje.
  S pozdravem

 • opravy VO   před 4 dny 3 hodiny

  Dobrý den,
  děkuji za informaci. Problém řešíme již od včerejška. Jedná se o kabelovou poruchu, na jejímž odstranění se pracuje.
  S pozdravem

 • údržba "Kozí stezky"   před 1 týden 18 hodin

  Dobrý den pane Jukle,
  od sobotního dopoledne je "Kozí stezka" shrabaná a posypaná. Plán zimní údržby obce je zveřejněný na webu obce http://psary.cz/content/plan-zimni-udrzby-obce.
  S pozdravem

 • RE: Neschůdné komunikace 2   před 1 týden 1 den

  Ahoj Davide,
  předně musím říct, že mi tato forma komunikace přijde hloupá, ale nechci nechávat bez odezvy. Známe se opravdu dost dlouho, takže dobře vím, že hloupý nejsi, ale snažíš se to tu ohýbat. Moc dobře víš, že jsem ti to nabízel, když jsi byl bez práce, stejně tak jsem ti pomáhal sám jako kamarád (ne jako starosta). Pokud máš dobrou práci, tak super. Mám upřímnou radost za každého, kdo je v pohodě a spokojený. Pro upřesnění: Paní Jaškovou prosím volat (nebo psát na formulář „Hlášení závad“), v době když budeš mít dojem, že cesta není upravena, jak by s ohledem na okolnosti upravena být měla, nikoliv když začne sněžit.
  Milan

 • RE: Neschůdné komunikace   před 1 týden 2 dny

  Ahoj Davide,
  předně chci říct, že pokud se to neošetřilo odpovídajícím způsobem, tak se za naše zaměstnance omlouvám. Obratem jsem to předal zodpovědné pracovnici ing. Jaškové. Vím, že jsme o tom spolu už mluvili a to jak o zimní údržbě, tak i o letním sekání. Tehdy jsem Tě žádal, jestli by si nemohl (když to nastane) zavolat právě přímo paní Jaškové, aby zjednala nápravu, než to psát na web do sekce diskuze, což je mnohem pomalejší forma sdělení. Dokonce jsem Ti tehdy opakovaně nabízel, že by si to mohl vzít na dohodu jako brigádu, práce je na obci dost, jsi blízko, bylo by to brzy uděláno a nějaká koruna by se také hodila, když člověk třeba zrovna nemá práci. Ta nabídka stále platí ;-). Jinak se budeme snažit, aby k tomu v budoucnu nedocházelo, a kdyby to přeci nastalo, tak prosím volej na úřad. Díky moc předem a vše nej do roku 2021.
  Milan Vácha