Úklid sněhu multikárou

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den,
ráda bych Vás požádala, aby jste řekli pracovníkům rychlé roty, kteří odklízejí sníh pomocí multikáry, aby tak činili v celé délce v ul. Ke Kukaláku i v nové zástavbě v části u rybníka, neboť v této zimním sezóně se řidiči neobtěžují protahovat komunikaci až do konce (směrem k chatám) a také kruhový objezd... :-(
Co můžeme udělat proto, aby obec tak učinila?!?!?!?!
Děkujeme,
Lhotková

Komentáře

Ke Kukaláku

Dobrý den, po Vašem sdělení jsem se jela na místo podívat, veškeré úseky Vámi jmenované jsem v pořádku projela (Fabie) a neměla jsem pocit, že by tento úsek byl uklizen nějak jinak , než ostatní.
Přesto byla obsluha stroje na Vaši výtku upozorněna. Pouze upozorňuji, že u obratiště ul. Ke Kukaláku není žádný důvod k jeho údržbě, neboť zde není postaven žádný dům.
Sedláková, správa majetku

Ke Kukaláku - úklid sněhu

Dobrý den, paní Sedláková,
větší alibistickou odpověď jsem ani nečekala, jak pozoruhodné, že 5 minut po vložení včerejšího příspěvku sem k nám přijela multikára a dokonce ve zmíněném REKLAMOVANÉM úseku provedla posyp štěrkem...
Pak tomu rozumím, že dnes jste to hravě zvládla a jste tu za hrdinku! :-( Co dům s č.p.837, ten se nenachází u Vámi tzv. obratiště = kruhový objezd, bude fajn pokud také někdy z Fabie vystoupíte a seznámíte se se skutečným stavem věci!!!
Přesto děkuji za snahu, ML

Chodníky

Dobrý den paní Sedláková.Prosím vás zda je možné take z vašeho vozu značky Fabia vystoupit a projít nějaké useky pěšky.Třeba dojít od studny na náves je nadlický výkon.Děkuji V.N.

chodníky

Dobrý den, zmíněný úsek je nyní schůdný se zvýšenou opatrností. V místě vyúsťuje svod ze střechy čp. 13 a voda z roztátého sněhu ze střechy na místě namrzá. Místo bude opakovaně ošetřeno posypovou solí.
Sedláková, správa majetku