Ani po půl roce neopravená lampa veřejné osvětlení !?

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, vzhledem k tomu, že ani po půl roce (a několikerých urgencích) nedošlo k opravě lampy veřejného osvětlení číslo 365 - i přesto, že bylo ze strany paní Sedlákové příslíbeno zařízení opravy!, žádám o zveřejnění kontaktu na UNI stavební, zařídím sama ...
Havelková

Komentáře

tel. kontakt

Dobrý den, jednatelem spol. UNI stavební s.r.o. je Ing. Zdeněk Urbánek tel. 603448560.

Sedláková, správa majetku

Oprava lampy

Díky. Prosím ještě o emailový kontakt. Havelková

kontakt

Dobrý den, e-mailová adresa na UNI stavební je uniatiol [dot] cz.

Sedláková, správa majetku

Kontakt Uni spol.

Paní Sedláková,
na uvedené telefonní číslo pana jednatele se nelze dovolat, je již druhý den pouze na hlasovou schránku a email se mi vrací jako chybový.
Znovu Vás proto požádám, abyste si opravu již půl roku rozbité lampy vzala v rámci svých kompetencí na starosti. Jistě máte ještě jiné kontaktní zdroje na uvedenou společnost.
Co mi ale není jasné, jak je možné, že vyřešení této závady trvá tak nehorázně dlouho....? Můžete mi to, prosím, objasnit? Dá se předpokládat, že obci na odstraňování závad záleží, pokud má na svých webových stránkách přímý odkaz na jejich hlášení, přesto realita je, dle mého názoru - alespoň v tomto případě, jiná.
Havelková

VO Uni stavební

Dobrý den, problémy , které popisujete se zkontaktováním má obec také. Proto jsme  výzvu vždy posílali dopisem buď do datové schránky nebo poštou na adresu uvedenou v rejstříku firem.

Nevím, jak Vám mám vysvětlit chování a jednání vlastníka veřejného osvětlení, který je opakovaně vyzýván k zjednání nápravy a na výzvy nereaguje. Domnívám se, že jej obec vyzývala i k předání celé infrastruktury, ale ani na tuto výzvu nereagoval.

Obec objedná výměnu poškozeného svítidla a náklady s tím spojené povede jako pohledávku za firmou Uni stavební, kterou v budoucnu při předání lokality bude uplatňovat.

Sedláková, správa majetku

 

 

 

 

Uni stavební + další dvě lampy k opravě

Dobrý den,

děkuji za vysvětlení. Netušila jsem, že problém tkví v nečinnosti Uni stavební. Každopádně budu doufat, že to opravdu opravíte a následně s nimi co nejdříve dořešíte, protože nefunkční lampy se vyskytují opakovaně.

Tímto nahlašuji další dvě v blízkosti urgované 335, které problikávají - 337, 364 a budu věřit, že dojde v co nejkraší době k jejich opravě, neboť zvláště v současné době krátkých dnů je to značně nepříjemné.

Havelková

VO Uni stavební

Dobrý den, svítidlo na lampě č.365 vyměníme v řádu několika dní (jedná se o dodání nového svítidla). Blikající lampy budou nahlášeny Uni stavební k opravě. Tyto lampy jsem zde neměla nahlášeny, takže jsem je k opravě (výměně zářivek) nehlásila.
Sedláková, správa majetku

Vo

Dobrý den, díky za opravy všech tří svítidel.
Havelková

Oprava VO

Předem díky ...
Hezký den.
Havelková

Oprava čísla lampy

... Tímto nahlašuji další dvě v blízkosti urgované 365 ...