Jízda Slunovratu - 6. ročník jízdy historických automobilů a motocyklů

Datum: 
Sobota, 16 Červen, 2018 - 10:00

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční akci Jízda Slunovratu, která se uskuteční v sobotu 16. června 2018 v Dolních BřežanechJedná se o 6. ročník jízdy historických automobilů a motocyklů pravidelnosti do vrchu na trase Praha 5 Zbraslav – Dolní Břežany s výstavou vozidel. Na náměstí Na Sádkách v Dolních Břežanech budou k vidění historické automobily, motocykly a vozy značky Morgan bez rozdílu stáří. Připraven bohatý kulturní program, který vyvrcholí v 18 hodin koncertem, na kterém zazpívá Emma Smetana. Tato tradiční akce, určená nejen milovníkům historických vozidel, se i v letošním roce koná pod záštitou Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.

 

Návštěvníci akce mohou k odstavení svých vozů využít parkoviště u ELI Beamlines – mapa zde.

 

Chtěli bychom Vás upozornit na dopravní omezení, které s touto akcí souvisí. Pro zajištění bezpečnosti silničního provozu i účastníků jízdy veteránů bude v den konání akce uzavřeno Břežanské údolí.

Objízdná trasa ve směru od Prahy - Zbraslav je vedena:

Pro osobní automobily -  přes Točnou. Trasa je vedena ulicemi K Točné, Branišovská a Komořanská.

Pro nákladní automobily – přes Komořany, Modřany, Cholupice a Točnou (ulicí Komořanskou, Generála Šišky, Československého exilu, Hornocholupickou, Hrazanskou, Branišovskou a ulicí K Točné).

 

Upozorňujeme taktéž na uzavírku Libušské ulice v Písnici, která souvisí s rekonstrukcí této komunikace.

 

Organizátor akce: 

Dolní Břežany

Přiložené soubory: