Usnesení zastupitelstva č. 5-2011 + Zápis + Video

Datum: 
14.12.2011

Usnesení č. 5-2011 ze zasedání zastupitelstva obce Psáry konaného dne 14. 12. 2011 od 18:00 hodin na Obecním úřadu, Pražská 137, 252 44 Psáry

Video: 

Zasedání zastupitelstva 14.12.20111 1.část
Download video

Zasedání zastupitelstva 14.12.20111 2.část
Download video

Zasedání zastupitelstva 14.12.20111 3.část
Download video

Zasedání zastupitelstva 14.12.20111 4.část
Download video

Komentáře

Šilhavý Nezmar - záhada politické kauzy rozluštěna?

JUDr. Podlaha se na záznamu "ke kauze Jelly" ptá, proč by to měla být politická kauza. Každý člověk se vztahem k IT sice ví, že takovéto věci se s OEM licencemi na software běžně dělají, ale najde nějakou zajímavou vazbu Velký Bratr Google?
"Cestou k řešení by mohlo být rozklíčování motivace," píše klíčovou myšlenku pan Šilhavý, spolumajitel a jednatel firmy Jelly, na osobních stránkách pana Nezmara již v roce 2008 – viz http://www.ludeknezmar.cz/index.php?text=4-kazatele-konzumu
Pánové Šilhavý - Nezmar se tedy znají! Nebo je to jen náhoda?
Těch náhod by však bylo trochu víc, protože firma Jelly pečuje o osobní mailbox pana Nezmara. Tím je podle http://is.vsfs.cz/osoba/6949 email nezmarattommyfood [dot] cz. Důkaz se nachází na stránce http://stroke.cz/s/tommyfood.cz/, kde v takzvaném MX záznamu domény je uvedeno, že veškerá emailová pošta pro kohokoliv z této domény je směřována na server m.jelly.cz.
A dále osobní stránky pana Nezmara www.ludeknezmar.cz jsou rovnou umístěné na serveru Jelly -http://stroke.cz/s/ludeknezmar.cz/ .
Chtěl bych doufat, že pan Nezmar při jakékoliv diskuzi ohledně výběrového řízení na dodavatele IT služeb, kterého se zúčastnila i jeho spřízněná firma Jelly, deklaroval tuto souvislost a upozornil na možný střet zájmů podle svých deklarovaných morálních principů i podle § 83 zákona o obcích. A že následně využíval své vazby na pana Šilhavého, aby ho přesvědčil, že není v zájmu nikoho, aby firma Jelly s bezkonkurenčně nejdražší nabídkou ve výběrovém řízení jeho průběh jakkoliv zpochybňovala - Jelly tím nic nezíská a vedení obce to zbytečně zdržuje od smysluplné práce.
Ale z průběhu zastupitelstva a z "upřímného šoku" paní Nezmarové nad nařčením z vykonstruované kauzy jsem bohužel získal přesvědčení, že skutečnost byla jiná a že pan Nezmar využil své známosti s panem Šilhavým k úplně jiným věcem…
Pokud pan Nezmar svůj střet zájmů na Radě a v Zastupitelstvu nepřiznal, pak se mu zjevně nedaří prosazovat svůj cíl – morálku ve vedení obce, jak ho deklaruje na http://psary.cz/zastupitel/ing-bc-ludek-nezmar. Věřím, že jako osoba, která intenzivně hlásá principy morálky apod., se k tomu postaví čelem a bude rezignovat na funkci zastupitele.
A co paní Nezmarová? Může šetřit tuto pseudokauzu jako předsedkyně kontrolní komise? Tam zjevně hrozí také střet zájmů…
PS: Odkazované stránky jsou samozřejmě zazálohované, ale doporučuji všem si je včas prohlédnout a zazálohovat si také, protože řada údajů na nich může být poměrně rychle změněna…

pane Odstrčil

že zrovna člověk s vaší hanebnou přítomností tu káže o morálce, radši bych do vašeho domova chodil kanálama, taková nechutnost co provádíte... http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/3772-reportaze/... Se lidi poučte kdo tu káže o morálce!!!!

Hezký začátek

Jejej,to nám ten rok pěkně začíná.

Máme 2.1.2012 a chlapci si tu opět začali měřit pindíky,
ale bohužel stále veřejnost nezná vítěze.Ten se doufám časem ukáže a přesvědčí voliče co ho vedlo k tak podlému jednání.
Toto už není ani na odstoupení z rady,ani na kanál,ale na odstěhování! fuj
Věřím,že boží mlýny melou pomalu,ale jistě.

Pro nedočkavé malinká nápověda: největší podrazák v obci na tři písmena.

Přeji všem slušným lidem hodně zdraví,štěstí,lásky a méně ziskuchtivých,mocichtivých,bezpáteřních a podrazáckých spoluobčanů.(no prostě všech hajzlíků)

Největší podrazák na tři?

Když jsem si přečetl výše uvedený příspěvek, nedalo mi to a udělal jsem si nenáročnou analýzu možných jmen. Výsledkem jsem byl hodně překvapen. Že by ten rnavenek slušný a spravedlivý, rádoby morálně bezúhonný člověk byl takového podrazu schopen? Bohužel dění v naší obci ukazuje, že možné je asi všechno. No uvidíme....

taky jsem koukal

Dobrý den,

i já si udělal nenáročnou analýzu svých kolegů a nikoho jsem nenašel. Teprve po Vašem příspěvku mi došlo, že se píše o mně!!! Dává to logiku - stačí se podívat do sestavy FV, že? Nebo že by spíš ve Vašem případě platilo heslo "podle sebe soudím tebe"?

Takže Milane, bacha :-) Poslední důvod v níže uvedeném odkaze (doufám, že se nesmaže, komentář č.400) pominul, ÚP byl víceméně schválen (teď už to nikdo nezastaví, dostal 13 hlasů pro),

http://psary.cz/aktuality/informace-k-odvolani-reditelky-zakladni-a-materske-skoly-psary#comment-400

tedy milí anonymové, asi tušíte, co si o Vás myslím.

 

To chce klid Tondo

To chce klid Tondo. Tím, že nejsi členem rady, tak si mě popravdě řečeno ani nenapadl. V každém případě je to sekce „pavlačová drbna“. Je tedy potřeba tomu dávat tuto relevanci. Mě ty drby opravdu fascinují. Dnes byli údajně senioři v čekárně u MUDr. Luňáka pobouřeni, že si starosta nechává vozit uhlí obecní multikárou. Topím plynem a moje krbová kamna jsou pouze na dřevo a uhlí by chudinky nedaly, ale když oni si ty lidi, tak strašně rádi povídají laugh. Milan

Odhoďte neshody

Vážení zastupitelé napříč stranami a uskupeními,
(přestaňte si sdělovat takové blbosti prostřednictvím této drbárny, k tomu snad existují soukromé maily, popř mobily). Od 14. prosince už uběhla pěkná řádka dní, vy však nečiníte, nebo alespoň nejsou výsledky vaší činnosti nikde vidět. Když jste se zvládli tak pěkně rozhádat v koalici i vně koalice, tak byste si měli nasypat popel na hlavu a honem rychle se dát zase do hromady. Naší obci nepomůže vaše trucování a neshody, nejste tu na hádání, ale na práci. Anonym (přesně podle pravidel této diskuze).

Pec = Petz

Neklesejte na mysli - ještě tu máme "kolegu" Petze. Sice je "na čtyři", ale dle znalostí českého jazyka pisatelů můžeme uvažovat i o tomto kandidátovi, jelikož se vyslovuje "Pec"! :o)))

Děkuji za správný výklad mé chyby.

Vážení pisálci pan Rak není radní!
Pane Raku jedna velká omluva,v žádném případě se to netýkalo Vás.

tak si to shrňme, mám čas, tedy

celá ta diskuse je anonymní, až na dva příspěvky. Jeden z anonymů byl označen za pana Odstrčila. Je to možné, takhle důkladnou práci blbec nevyrobí.

Pak tu máme anonyma s IP 90.178, který napíše: "největší podrazák v obci na tři písmena.". Na to reaguje další anonym IP 178.17.4., který je zhrozen, co ten s třemi písmeny je zač a napíše "Že by ten rnavenek slušný a spravedlivý, rádoby morálně bezúhonný člověk ....." což už je jednoznačný útok na mně, protože tento anonym umí nejen česky, ale i počítat do tří. Já se ohradím a pak se od starosty dozvím, že si myslí, že nejde o zastupitele, ale o radního - a to poté anonym IP 90.178. potvrdí a ještě to vyšperkuje slovy o pisálcích, čímž zřejmě myslí anonyma IP 178.17.4.

Omluvu beru, ale tady milý anonyme máte názornou ukázku, co se stane, když ruce předběhnou hlavu.

Ještě je tu drobnost - nevidím extra rozdíl mezi IP 178.17.4. a IP 90.178, oba tu tvoříte virtuální realitu, která rozhodně dobrému klimatu neprospívá.

Omluva panu Rakovi

Pane Raku, i když jsem Vás nejmenoval,velice se Vám omlouvám. Byl jsem uveden v omyl. Příspěvek jsem psal unáhleně pod dojmem zklamání, že "už snad není možné věřit ani tomu člověku (tedy Vám),kterého jsem považoval za jednoho z nejslušnějších".
Určitě by nepřiměřené reakce nebyly, kdyby k rozpadu koalice na radnici takovým nechutným podrazem vůbec nedošlo, nebo by snad přestaly, kdyby se urychleně našlo řešení a přestalo se politikařit.

Omluvu přijímám.

Za ten víc než rok už jsem se leccos naučil. Mimo jiné dávat si velký pozor na amygdalu a na úvahy typu ten člověk je takový a makový a proto mu udělám to a to. Snažte se koukat na každou informaci s odstupem a s otázkou "Jaká ty jseš?". Jo a psát jako anonym je zbabělost, udělat (vratnou) chybu a přiznat si to naopak je moc dobré. Takže někdy příště pod svým jménem.

Adresa odstranena administratorem

Uvedená adresa bydliste pana Odstrcila byla  z prispevku odstranena. Ackoli je jiste snadno dohledatelna jinou cestou, sem rozhodne nepatri, tim mene v tomto kontextu. Děkuji za pochopení

Hmm to ale moc nedokazuje

Maximalně, že je zna nic vic, jestli má podaná stížnost opodstatnění, tak v zapisech je, že pro to ruku nezvedal. Jde spiše o to, že někdo zkazil výběrové řízení, zblbnul ho a sedl na lep někomu jinému. Kdyby nezblbly zakázku, nemělo by Jelly nic v ruce...

Komu není rady ....

Milan Vácha byl po jmenování starostou opakovaně upozorňován, aby "slepě" neplnil "požadavky" pana Nezmara - že to všechno bude ve finále použito proti němu (např. kauza "Škola").
Nad těmito upozorněními kroutil hlavou a říkal, že nechápe, proč mu to všichni kolem tak zdůrazňují? Že on sám dobře ví, s kým "má tu čest", jelikož se v těchto vodách pohybuje již nějaký čas ... .
Vypadá to tak, že si skutečně neuvědomoval, bohužel, že je pouhým posluhovačem a realizátorem zla, které nevymyslel, nicméně se pod něj podepsal!
A výsledek? Můžete posoudit sami viz. poslední zastupitelstvo! :o(

OSTUDA !!

V loňských volbách jsem poprvé ve svém 18letém volebním životě nevolil ODS, resp. zástupce této strany. A jsem tomu velice rád, protože pan Nezmar tímto činem potrvdil svou pověst lháře a podvodníka, která ho předcházela v jeho podnikatelském životě, a teď ho bude provázet i v politickém...

Tomáš Pecháček, Dolní Jirčany

18 let jste volil ODS ? Tak

18 let jste volil ODS ? Tak toto sdělení už má samo o sobě o Vás silnou vypovídací hodnotu. Chcete se tím sdělením očistit nebo proč nám to sdělujete ?

Vypovídá to o tom, ty

Vypovídá to o tom, ty komunisto, že jsem věrný pravicový volič !!
T.Pecháček

Re: Komu není rady

 

Ahoj, dlouho si nic nenapsal. Myslel jsem, že si na tento web zanevřel. Nemyslím si, že bych kroutil hlavou a tvrdil, že vím s kým mám tu čest. Ke kauze „Škola“ jsem toho už napsal dost a je zbytečné se o tom znovu rozepisovat. Najdi odvahu se podepsat, ať i ostatní vědí a zkus rovnou popsat jaká konkrétní zla jsem realizoval, abych věděl čeho trestuhodného jsem se dopustil. Milan Vácha