Kontrolní výbor

Dobrý den,

na zasedání zastupitelstva obce dne 14.09.2011 jsem byl usnesením 35/4-2011 odvolán z funkce předsedy kontrolního výboru. Na základě této skutečnosti odstoupili z KV kolegové Janata, Otruba a Adámek.

Administrátor těchto stránek ani obecní úřad zřejmě nepovažuje za vhodné tyto stránky, ani po více než deseti týdnech, v tomto smyslu aktualizovat .

http://psary.cz/vybory/kontrolni-vybor

Věřím, že se jedná pouze o nepořádek, nikoliv o aplikaci tolik propagované obecní transparentnosti do praxe.

JUDr. Josef Podlaha

Vážený pane doktore, z vašich

Vážený pane doktore,

z vašich úst velice rád slyším o transparentnosti.
Znamená to tedy, že ji přijímáte za své, moc děkuji.

JUDr. Josef Podlaha

Tak se vám, pane Nezmare, povedlo odstranit JUDr. Josefa Podlahu a jeho místo obsadila vaše manželka. Prý se chystáte odstranit i našeho starostu pana Váchu. Další slušný člověk musí z kola pryč ???

Zítra bude zastupitelstvo a

Zítra bude zastupitelstvo a tam se to rozlouskne. Tam se pozná charakter (jsem zvědav na reakci kritiků Nezmarů, jak se k tomu postaví). To bylo předvolebních slibů kdo s kým nikdy nepůjde a nepodpoří ho (stačí se podívat na následující hlasování v zápisech). A hle, najednou jdou Nezmarům všichni na ruku. Zajímá mě pozadí, kdo co má přislíbeno, jaká zakázka komu spadne, jaké koryto.
Slušnost nade vše.

Peníze mění charakter

Bohužel v naší společnosti je běžné,že za peníze se dá koupit prakticky cokoliv a kdokoliv.
Peníze a touha po moci dokáží spojit i velké soky.
Zarážející je jak jsou ti novodobí převlékači kabátů schopni se podívat na sebe do zrcadla a hlavně vůbec v takto malé obci vyjít ven a vysvětlit svým voličům nedodržení předvolebních slibů.
Odstoupení p. Valáškové a návrat p. Nováka se dal předpokládat,ale spojení p.Nováka s Nezmarovými????
A o spojení s ostatními zastupiteli z opozice????To snad ne!
To je pro normálně myslícího člověka trochu silná káva.
Proto pevně věřím,že bezdůvodné a zmanipulované odvolání starosty je pouhou fámou.

Malá připomínka.
Voliči dali s jasnou převahou najevo kdo má vést tuto obec.
Je velice jednoduché se podívat na výsledky voleb.
I kandidát 14 v pořadí za Obec pro změnu měl více hlasů než p. Nezmar.
Pane Janato smekám za čtyři varianty vývoje(bod1) s tím rozdílem,že pan Nezmar potřebuje k odvolání starosty i hlasy z vašeho uskupení.(p.Kubalošová,p.Podlaha)

CENZURA

Dobrý den,

pane administrátora a všichni další zúčastnění - je nám líto, že na sklonku roku 2012 se opět vrátila do naší země cenzura!
Prosíme, vraťte na stránky, do této diskuse vše, co jste po zastupitelstvu odstranili! Máme na mysli další příspěvky pod tímto článkem.
Ptáme se proč? Nebyla použita sprostá slova, ani jiné vulgarity. A to, že někdo vyslovil svůj názor, či pravdu, o kterou někteří jedinci nestojí, tomu se opravdu říká a je cenzura!
Alespoň zde máme konkrétní obrázek o Vás, kteří jste pod těmito obecními stránkami podepsaní! Je nám to opravdu upřímně líto!

Jaka cenzura, prosim? Nevim

Jaka cenzura, prosim? Nevim jak Vy, ale ja zde vidim mimo Vaseho prispevku dalsi 4. Mozna to ale bude tim, ze toto NENI clanek, ale prispevek v diskusnim foru. Ze byste mel na mysli prispevky na strance kontrolniho vyboru? Je mi lito, kricte si jak chcete, ale nikdy nebyl z techto stranek odstranen ani jediny prispevek, abych nenapsal duvod pro jeho odstraneni a od doby konani zastupitelstva nebyl odstranen ZADNY prispevek. Pokud vite o jedinem, ktery zde chybi, velmi rad se budu podilet na zjistovani pricin, ale obavam se, ze toto je jen vykrik do tmy, protoze jinak byste si neonikal.

CENZURA

Úvodem - neonikám si, český jazyk ovládám minimálně průměrně a hovořím za vícero lidí.
Dožadujeme se vrácení příspěvků na téma pí Kramosilová, vč. odpovědi od Mgr. Běťákové, které jsme chtěli také odpovědět. Samozřejmě je možné, že se můžeme hůře orientovat na těchto webových stránkách, nicméně tyto příspěvky nikde nejsou (mj. o žádném článku, jak uvádíte, nebyla řeč).

Myslite ty komentare pod

Myslite ty komentare pod clankem http://psary.cz/blog/psarsku-puc ? ktere jsou tam celou dobu? :) Ale ne, prece jsme je tam nyni vratili....

Pokud mate problem neco najit, fajn, rad Vam, pomohu (v tomto pripade stacilo pouzit funkci hledat). Pokud mate podezreni ze se nejaky prispevek ztratil, fajn, rad se jim budu zabyvat.

Z tohoto webu se nikdy nic neztratilo proto, ze by to bylo politicky ci jinak nekorektni ci se to nekomu nelibilo a vezte, ze tyto snahy zde obcas jsou. Presto se nic nemaze, pokud to neni primo protizakone ci vyslovene neslusne, proto si prosim priste nechte vylevy o cenzure pro sebe alespon do chvile dokud o tom nebudele mit alespon maly dukaz. Na slovo cenzura jsem znacne alergicky.

P.S. "Prosíme, vraťte na stránky, do této diskuse vše, co jste po zastupitelstvu odstranili! Máme na mysli další příspěvky pod tímto článkem." A zrovna pod clankem to bylo :)

Je to asi jedno velké

Je to asi jedno velké nedorozumění, vyplývající z toho, že někteří přispěvatelé umisťují své stejné příspěvky současně do různých vláken diskuze, přičemž se některá část diskuze rozvine více a jiná méně nebo vůbec. Potom v části, která se rozvinula méně nebo vůbec vzniká při namátkovém hledání konkrétního příspěvku mylný dojem, že něco bylo smazáno.

Některří lidé prostě nejsou

Některří lidé prostě nejsou schopní používat internet a rádi svojí neschopnost svádějí na jiné. Podobných případů bohužel přibývá ....