Pohádkový les 2021 - Registrace

Jubilejní 10. ročník je již ve fázi příprav a jeho finále proběhne v sobotu 4.9.2021 na "Pohádkové louce" v Dolních Jirčanech (křižovatka Javorová a Ke Kukaláku). Z důvodu hladkého průběhu celé pohádkové cesty Vás žádáme o včasnou registraci Vašich dětí (počet, výběr trasy a nejvhodnější čas pro Váš start).

Zápis do dětských skupin a mikrojeslí 2021/2022

Zápis do dětských skupin Klubíčko a Michael a do mikrojeslí Rafík probíhá letos koordinovaně on-line zde prostřednictvím formuláře níže.

Termín zápisu od 15.6. do 15.7. 2021. Výsledky zápisu budou oznámeny do 20. 7. 2021

Ulice Kutná uzavřena od 7. 7. 2021

V návaznosti na otevření průtahu, dojde  7. 7.  k uzavření ulice Kutné a k položení poslední části I. etapy vodovodního přivaděče. Vodovod se bude pokládat po pravé straně komunikace ve směru od hřbitova k návsi. Na pravé straně dojde také k rekonstrukci přidruženého dopravního prostoru (např. úprava zeleně, tvorba příkopů a obrubníků atd). Na tuto část vyhlašuje veřejnou zakázku KSUS, společně s homogenizací povrchu v Kutné. Asfaltový povrch se tedy položí v celé šířce.

Rezidenti v Kutné mají ve schránkách telefonní číslo na stavbyvedoucího, kterého v případě potřeby mohou kontaktovat. Dělníci budou pracovat na stavbě většinou od 7 do 16 hodin včetně sobot.

Příjezd k domům nebo parkování v záboru bude rezidentům z ulice Kutná umožněno (po dohodě se stavbyvedoucím).

Vlasta Málková

Součinnost - zveřejnění vyhlášených výběrových řízení pro Městský úřad Černošice - VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

V rámci součinnosti zveřejňujeme výběrová řízení pro městský úřad Černošice - volné proacovní pozice

REFERENT/KA ODDĚLENÍ VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ

REFERENT/KA ODDĚLENÍ PÉČE O KRAJINU

VEDOUCÍ ODBORU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ 

Podrobnosti naleznete v příloze tohoto článku po rozkliknutí.

oprava objízdných tras

V pátek dne 2.7.2021 začínáme s opravami objízdných tras. Opravy recyklátem budou zahájeny v ulici Na Stráni a budou postupně pokračovat směrem na Babu okolo bývalého koupaliště. Následně budeme opravovat ulici Akátovou a po sejmutí panelů "úvozovou cestu" Na Vápence. 

Prázdninová školka s Klubíčkem 2021

Nově přidán termín 16.-20. srpna!

Spuštěny rezervace míst na prázdninovou školku s Klubíčkem pro děti od 3 do 6 let! Stačí vyplnit formulář níže! Pro vaše děti jsme připravili tematicky zaměřené pohádkové programy, při kterých děti zažijí velká i malá dobrodružství s kamarády a určitě se naučí i spoustu nových věcí! 

 

Objednávka obědů ze ZŠ Amos

Obec Psáry ve spolupráci se ZŠ Amos nabízí možnost objednání obědů ze školní kuchyně. Porcí je možné si objednat i více, ale vždy pouze na celý týden. Vyzvednutí obědů probíhá v čase od 11,20-11,30 hod  v prostoru prosklených dveří hlavního vchodu do školy.

Tým školní kuchyně

Pod textem naleznete objednávkový formulář.