Pohádkový les

Místo konání: 
U Kukaláku
Datum: 
Sobota, 7 Září, 2019 - 13:00

Další ročník Pohádkového lesablíží a  proběhne 7.9.2019 na "Pohádkové louce" v Dolních Jirčanech (křižovatka Javorová a U Kukaláku). Z důvodu hladkého průběhu celé pohádkové cesty Vás žádáme o včasnou registraci Vašich dětí (počet, výběr trasy a nejvhodnější čas pro Váš start) na stránkách www.psary.cz, volná místa se vždy brzy naplní :-)

Co Vás čeká a nemine?

Pohádková trasa pro mladší děti (cca do 5 - 7 let), na které doprovodí Červenou Karkulku k babičce, pomohou Jeníčkovi a Mařence vyzrát na ježibabu z Perníkové chaloupky, zaskočí s Maxipsem Fíkem pro pivo nebo pro noviny a cestou potkají další pohádkové bytosti…

Dobrodružná cesta pro starší děti (od 8 - cca do 12 let), která vyžaduje větší odvahu, zdatnost a hlavně znalost čtení a psaní a na které musí děti třeba porazit Ohnivého draka, pomoci Lotrandovi najít svou Zubejdu, projít Peklo s princeznou nebo spolu s Rychlými šípy vyřešit záhadu Stínadel...

Důležité informace
Kd
y: v sobotu 7. září 2019 od 13:00 do 18: 30 hod. (poslední start v 17.00 hod.)

  • Kde: start i cíl - u křižovatky Javorová a Ke Kukaláku v Dolních Jirčanech (mezi Pobytovou loukou a Kukalákem)
  • Startovné:  50,- Kč
  • S sebou: odvahu, dobrou náladu, fantazii, pevné boty, silné paže a bystrou hlavu :-)

Důležité upozornění

!!!!!Registrovaní účastníci mají absolutní přednost vstupu na trasu Pohádkového lesa před neregistrovanými, zároveň pro neregistrované účastníky neplatí zajistění občerstvení a odměny pro děti zdarma.!!!!!!

Věnujte proto, prosím, registracím zvýšenou pozornost. Pro velký a stoupající zájem účastníků bohužel dochází k tomu, že  pro neregistrované účastníky již nejsou v cíli zajištěny stejné odměny a služby jako pro registrované. Není v našich silách předem odhadnout, kolik odměn pro děti nad plánovaný počet je nutné zajistit.

Registrací svého dítěte si zajistíte nejen jistotu pevného času vstupu na trasu Pohádkového lesa, ale i občerstvení zdarma pro své děti (špekáček + limo) a další doplňkové aktivity.

Těšíme se na Vás:-) Jste srdečně zváni, můžete se těšit na spoustu zábavy, pohádkové bytosti, dospělí na živou hudbu skupiny Smeč, občerstvení, aquazorbing, skákací hrad, malování na obličej na startu / cíli.a další. Na závěr akce po setmění (cca ve 20 hodin) ohnivá show.

Přiložené soubory: