Prosim o urgenti uprave casovani semaforu na ulice Prazska u OU smerem Horni Jircany

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Dobry den, Semafor je absolutne nesmyslne nacasovan smerem Horni jircany a propousti doslova 4 auta kazdych 40 vterin. To samozrejme zpusubuje dlouhy ocas rano z OU az do Psar kdyz lidi jednou do Praze. Pro boha popremyslete trochu kdyz tam davate semafory o delce useku a provozu. Bozduvodne se na tom ztraci stovky cloveko-hodin kazdy den. Dekuju

Komentáře

Bohuzel problem neni vyreseny

Dobry den,

Dekuju za spoluprace, ale nepovazuju ten problem za vyreseny.
Pridali dvacet vterin na zelenou, ale zbytek nechali jak je.
Prumerny cas ktery je potreba autu prejet z jednoho konce do druheho je 7 sekund, ale doba cekani po uplynuti potom co druha strana dostane cervenou je cca 55 sekund. To znamena ze 47 sekund v tom 15-20 metrovym useku obe strany stoji a nic nedelaji a zhromazdujou se tam auta.
Muze vam to prijit jako drobnost, ale kdyz zvazite 12 hodinovy provoz, a prumernych 10 aut co stoji zbytecne 47 sekund na kazde strane, tak behem jednoho tydne se to nazhromazduje na pres 250 cloveko-hodin cekani uplne zbytecne na tomhle blbym semaforu, jenom a jenom protoze nejaky technik si neudela 5 minut casu aby se podival na situace a nastavil spravne casovani.
!Nedej boze! ze tam bude muset chudak stravit par minut navic premyslenim u pultiku, proto jsem navrhnul casy ktere by mohl nastavit: 25 sekund zelena, a 25 + 2 * 15 = 55 sekund cekani na cervene CELKEM. To znamena ze ze potom co jedna strana dostane cervenou tak druha strana musi pockat pouze 15 sekund (dvakrat tolik kolik trva poslednimu autu projet z jedne strany do druhe pri rychlosti 30km/h) nez bude mit zelenou, a nikoliv nesmyslnych 47 sekund.

Ani nemluvim o semaforu co byl nahore kdyz byla ta velka objizdka nedavno, to byla katastrofa.
Dobry provoz nejde jenom o dobre navrzenych silnicich, ale spociva v takovych detailech.
Bohuzel kdyz nejaky "technik" udela prace tak se povazuje za professionalni a spravna... "!kdo jsi ty abys rikal kvalifikovane osobne jak ma delat svou prace!" ... ale ve zkutecnosti je to to brigadnik ktery casto nema ani zakladku a jde jenom naklepat par cisel do pultiku, ale pak to zpusobuje problemy.

Diky predem za vyreseni. Pokud se na tenhle komentar neodpovi tak zalozim novy tema.
T.A

Dobrý den, Přidáním času se

Dobrý den,

Přidáním času se podařilo výrazně propustnost zvýšit.

V současné době (doslova) řešíme možnost dočasného vypnutí semaforu přes víkend a využítí parkoviště před OU jako objízdné trasy a věříme, že se dnešní tlakovou zkoušku podaří úspěšně dojončit a semafor přestane být třeba úplně.

S pozdravem
Vít Olmr

Dekuju za vyreseni. T.A

Dekuju za vyreseni. T.A

Dekuju za rychlou odpoved a

Dekuju za rychlou odpoved a vyreseni, usetri to lidem hodne casu.

semafor

Dobrý den,
od rána řešíme s vedením stavby úpravu intervalu na semaforu a máme přislíbeno, že během dneška bude vše fungovat tak, jak má.

Náprava je v procesu

Dobrý den,

o délce červené na semaforech nerozhodujeme my, každopádně stávající stav je způsoben víkendovou závadou na semaforech a na ceste je technik s nápravou.

S pozdravem
Vít Olmr