Objízdná trasa a cesta na Babu- SNÍH

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, Nastalo to na co jsme všichni občané, bydlící na Babě, upozorňovali a žádali o vyřešení! Nechápu proč když víte, že když bude sněžit, neprovedete opatření (posyp solí, štěrkem) alespoň na ty nejhorší části komunikace- jako je kopec v ulici v ul. Akátová a dále pak kopec v lese na Babu I-III. Jestli jste měli problém s posypovým vozem, mě v celku nezajímá, určitě obec nemá jedno auto a určitě se lze domluvit popřípadě se stavbou (s f. IMOS). Zařiďte prosím ať lze projíždět opět přes stavbu- tzn.: průjezd přes most z ulice Na stráni do ulice Psárská! Dnes se z dostat z Babi bylo horší než vyjet na Sněžku! O tom, že se nám takto ničí auta (spojka, pneumatiky atd.) ani nemluvím. Žádám o okamžité vyřešení tohoto problému, jinak to bude muset jít právní cestou! Děkuji za pochopení Luňáček, Psáry 92

Komentáře

údržba komunikací

Dobrý den pane Luňáčku,
1)dnes jsme postupovali při posypu komunikací zcela v souladu s Plánem zimní údržby. Cca v 7 hod. jsme obdrželi informaci o špatné sjízdnosti ulice Akátová. Situaci jsme s ohledem na objízdnou trasu řešili okamžitě.
2)ulice Pražská a Psárská bude od 21.12.2020 do 31.3.2021 zprovozněna pro rezidenty obce jedním pruhem na semafory. To je již dávno dohodnuté.
3)Firma IMOS nevlastní žádný stroj uzpůsobený k posypu komunikací.
4)komunikace na Babu patří do III. kategorie Plánu zimní údržby. To znamená, že se jedná o příjezdovou komunikaci do chatové oblasti, tudíž o komunikaci s nízkou prioritou a její posyp se provádí až po dokončení posypu ostatních komunikací zařazených do I. a II. prioritní skupiny. Přesto by ještě během dneška měla být posypána.
S pozdravem