Havarijní stav objízdné trasy Na Vápence

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Starosta
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Musím říci, že je až neuvěřitelné, jak se zastupitelé obce staví ke své práci. Pokud víte, že je kvůli opravám silnice jediná objízdná trasa Na Vápence pro desítky/stovky obyvatel a dopustíte, aby tam tekl potok, výmoly, které ničí auta, koledujete si o trestní oznámení a žaloby s náhradou škody od zničených aut! Okamžitě sjednejte nápravu a nechte cestu spravit místo toho, abyste psali do zpravodaje a na internet, že se snažíte řešit nepříjemnou situaci ohledně uzávěry!!!! Připojuji se k sousedce a budu zasílat faktury ze servisu!

Výsledek šetření: 

Dobrý den,

v pátek 7.5.2021 byly na objízdnou trasu v ulici Na Vápence (mezi semafory) umístěny panely. Interval na semaforu je nastaven na 4 minuty v závislosti na délce úseku a povolené rychlosti.

S pozdravem

Komentáře

Havarijní stav objízdné trasy Na Vápence II.

Ráda bych také přidala svůj komentář k situaci na objízdné trase.
Věřte, že po roce trvání tohoto stavu už nám na Vápence docházejí síly, a i když alespoň přes zimu byla zajištěna průjezdnost obcí po hlavní silnici, došlo k té samé situaci, jako v loňském roce.
Pokud tato záležitost nelze zajistit jednou pro vždy, bude se situace opakovat v průběhu nadcházejících dvou měsíců (za předpokladu kolaudace stavby do 30.6.) pokaždé, když začne pršet a následně se pouze "zalepí" díry.
Ráda bych tedy znala přesný postup v této záležitosti, aby byla vyřešena jednou pro vždy. Uvědomte si, že jsme plnohodnotnými občany obce Psáry-Dolní Jirčany.