Cesta Na Stráni testování tlumičů

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Starosta
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den paní starostko , tak nám trochu zapršelo a cesta je opět samá díra. Chtělo by to zasypat dokud jsou tam kaluže plné vody. Je to úsek od posledního domu před můstkem.Pod lesem to ještě drží , ale nahoře nad stoupáním lesa směrem do Sulic jsou opět pěkné díry. Tak kdy uděláte pořádnou cestu. Pořád se k tomu nemáte .Zásypy nic neřeší. A prosím běžte se osobně podívat nebo tam pošlete odpovědnou osobu OU. S pozdravem Rožníček jezdím jsem přes 60 let.

Výsledek šetření: 

Dobrý den pane Rožníčku,

oprava byla objednána na dnešek. Bohužel se porouchal bagr na stavbě v ulici Pražská - Psárská a díky tomu s ohledem na frekvenci využívání komunikace a míru společenské potřebnosti ( vodovod a kanalizace) bylo nutné stroj určený do ulice Na Stráni přesunout do ulice Psárská. Máme v úmyslu opět silnici srovnat a lokálně zasypat díry. Tuto práci není možné dělat pokud prší a je mokro, neboť by se kaluže ještě více prohloubily. Máme slíbeno, že provoizorní oprava bude provedena v náhradním termínu příští týden. Oslovili jsme projektanta a zahájili postup směřující k položení asfaltového povrchu. Spolu s tím je ovšem nezbytné řešit i dešťovou vodu, aby nedocházelo k zaplavování nemovitostí ve spodní části obce. Z tohoto důvodu bude zpracování návrhu na opravu patrně trvat delší dobu. 

S pozdravem

Komentáře

tlumiče a pneumatiky

Dobrý den, rád bych se přidal s žádostí o prioritizaci problému této jediné příjezdové cesty. Za letošní rok jsem zde čtyřikrát měnil proraženou pneumatiku a jednou měnil prasklou přední pružinu (vše mohu doložit doklady z oprav). Takže buď jsou zde díry a trpí tlumiče nebo se cesta vysype nevhodným materiálem u kterého se čeká, že si ho auta zhutní sama.

Vzhledem k množství rekreačních objektů v této lokalitě a přihlédnutím k tomu, že zde obec kromě cesty nemá žádné další náklady (kanalizace/voda/osvětlení) si myslím, že jsme si na tu cestu za těch pár desítek let už vydělali.