BABA III - příjezdová komunikace

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, připojuji se ke stížnosti na stav komunikace "asfaltky" na Baba III. Je to asi zbytečné a brzy se objeví "vyřízeno" aniž by se něco na podstatě problému resp. jeho řešení - kromě záplatování, udělalo. Doporučuji jen, projeďte si někdo zodpovědný, tuto komunikaci VLASTNÍM AUTEM a pokud jste normální, tak zjistíte v jakém stavu je tato "silnice 3. třídy". Přikládám pár snímků pro ilustraci stavu.
S pozdravem Ing. František Vážný, Baba III

Komentáře

opravy komunikací

Dobrý den pane Vážný,
dnes jsem komunikaci projížděla s vedením stavby. Minulých cca 10 dní nebylo, s ohledem na počasí, možné cestu opravovat. Mám slíbeno, že zítra se opravovat bude. Jen nevím , kterou částí úseku se začne....
S pozdravem

BABA III - příjezdová komunikace

Dobrý den paní Jašková,
myslím, že vaše odpověď měla pokračovat ... a ani nevím kolik "částí" se bude vlastně opravovat a ani nevím kolik částí má ta zdevastovaná komunikace na své celé délce a ani nevím jestli ta oprava bude "kvalitní" nebo jako vždycky jen na pár týdnů a ani nevím jak tu opravu vedoucí stavby myslí a ani nevím jestli na to někde vezmeme peníze, protože o dotaci žádat stále nebudeme a ani nevím atd. atd, atd. Jinak vám za vaší rychlou reakci děkuji a snad nám jednou i Pán Bůh pomůže, když to není v lidských silách vedení této obce (zatím to trvá jen pár let).
S pozdravem František Vážný