Knihovna

Knihovna obce Psáry sídlí v budově ZŠ Amos na adrese Pražská 1000, Psáry - Dolní Jirčany.

Běžná otevírací doba:

pondělí 8.00-16.00  

úterý 13.00-17:00

středa 13.00-16.00 (24.11. z důvodu nemoci ZAVŘENO)

čtvrtek 16.00-20.00

 

E-mail:

knihovnaatpsary [dot] cz

 

On-line katalog:

https://sck.tritius.cz/library/psary/

 

 

Knihovna prochází poslední rok zásadní modernizací – kromě mnoha nových společenských her, komiksů nebo časopisů se dočkala digitalizace beletrie i naučné literatury, což znamená přechod na elektronické čipy místo dosavadních klasických čtenářských průkazů. Pro registraci stačí vyplnit krátkou přihlášku, kterou je možné vyzvednout v otevírací době knihovny nebo stáhnout v příloze a odeslat e-mailem.

Velkým novinkou je on-line přístup ke knižním svazkům, jejichž kompletní seznam si můžete z pohodlí domova prohlížet na webových stránkách. Po přihlášení je možné knihy také rezervovat.V září jsme objednali nové knihy v hodnotě 50.000 Kč a jakmile budou zařazeny do knižního fondu, budeme vás informovat! 

V prostoru knihovny si kromě půjčování knih můžete přečíst nejnovější čísla různých časopisů, zahrát si s přáteli společenské hry, připojit se na internet nebo si jednoduše odpočinout. Pro nejmenší je připraven dětský koutek, takže se u nás bude líbit i maminkám a tatínkům. Zajděte se k nám podívat, rádi přivítáme stávající i nové čtenáře! Jakékoliv dotazy vám ochotně zodpovíme na e-mailu knihovnaatpsary [dot] cz