zemní práce Ve Svahu, Psáry

Do 11.10.2021 budou v boční uličce kolmé na ulici Ve Svahu i v navazující části křižovatky probíhat výkopové práce. Místo není průjezdné ani průchozí. Pohybujte se zde pouze v nezbytných případech a se zvýšenou opatrností.

Komentáře

Objízdná trasa

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda by alespoň po dobu provádění výkopových prací a nutnosti využívat objízdnou trasu kolem skály nebylo možné zprůjezdnit kdysi využívaný výjezd od skály na ulici Na Vápence. Aktuálně člověk musí vjet do křižovatky, kde se střetávají 4 cesty (ul. Na Vápence, ul. Bezejmenná, cesta ke skále a červená turistická cesta) a pokud potřebuje jet směrem od skály doleva, tak se to bez couvání v samotné křižovatce neobejde. Pokud by bylo možné využívat původní výjezd na ul. Na Vápence, tak by to bylo jistě bezpečnější.

Předem děkuji za zvážení.

VM

re Objizdna trasa

Pani Marousova,

vyjezd od Skaly byl po dohode OU a obcanu z ulice Na Vapence uzavren z technickych duvodu, nebot pri destich se z tohoto vyjezdu vyplavovala hlina na komunikaci a v pripade silnejsich destu se pres tuto cestu valila voda z kopce a ohrozovala vyplavenim prilehle pozemky. OU nechal vyhloubit ryhu, ktera ma zabranit tomu, aby se voda popr. naplaveniny nedostaly na komunikaci. Proto docasne zprujezdneni neni dobry napad.