Výlet na zámek Dobříš

Srdečně zveme naše občany na výlet 28. května na Dobříš. V ceně je prohlídka zámku s rokokovou architekturou a nádherným  parkem ve francouzském stylu a poté se naobědváme v místní zámecké restauraci, kde pro nás připraví menu s polévkou, hlavním jídlem a nápojem.

Autobusová doprava je pro naše občany zdarma, nástup v 9 hod na zastávkách Psáry, OÚ Psáry a Dolní Jirčany. Předpokládaný návrat mezi 15 a 16 hodinou.

Zvýhodněná cena prohlídky zámku, parku a obědového menu je
senioři - 230 Kč
ostatní -  280 Kč
Cenu zájezdu je nutné uhradit do 20. května u paní Šimkové na OÚ Psáry.

Dobříšský zámek – výlet za rokokem, pohádkou i dobrým jídlem

Výlet na Štiřín slavil v minulém roce velký úspěch, a proto se tentokrát 28. května společně vydáme na jarní Dobříš. Zámek, který se v tomto středočeském městě nachází, je oblíbeným cílem nejen milovníků rokokové architektury a nádherných zahrad, ale také snoubenců, kteří zde díky romantickému prostředí s oblibou uzavírají sňatky. Krásu a fotogeničnost dobříšského zámku, který vlastní rod Colloredo-Mansfeldů, obdivují i filmaři, kteří sem často zasazují děj svých filmů. Zámeckým parkem i krásnými komnatami zde procházeli například herci Troškovy pohádky Princezna ze mlejna 1 a 2 či Johnny Depp při natáčení filmu From Hell.