Uzavírka ulice Kutná

Od 20.9.2021 do 31.10.2021 bude uzavřena část ulice Kutná v úseku od křižovatky s ulicí V Zahradách po křižovatku s ulicí U Nádržky, z důvodu opravy asfaltového povrchu a výstavby nových chodníků. Děkujeme za pochopení a schovívavost.

Aktualizace - Doplněno Opatření obecné povahy č. 251/2021 - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci vydané MÚČernošice 14. 9. 2021

Komentáře

Nedostatečné informace představitelů obce pro občany

Dobrý den pane Hejzlare,
děkuji za informaci o další uzavírce ulice Kutná. Tuto Vaší informaci považuji jako občan postižený touto uzavírkou za naprosto nedostatečnou. Chybí mi jakékoliv informace o dopravních opatřeních, objízdných trasách a přechodných opatřeních pro eliminaci dalšího neplánovaného omezení pro občany této lokality, kteří jsou již dva roky opakovaně omezováni v možnosti klidného a důstojného života v obci.
S pozdravem
Petr Illetško

Dobrý den, Objízdné strasy

Dobrý den,

Objízdné strasy stejně jako ostatní dopravní opatření stanovuje odbor dopravy stavebního úřadu MÚ Černošice a vydal je včera. dnes byla doplněna.

S pozdravem
Vít Olmr

Jen skromný dotaz

Budou při této uzávěrce opraveny chodníky, které byly poškozeny když Kutná sloužila jako objízdná trasa, nebo i potom lze očekávat další uzávěru, třeba za rok na rok???
Já že aktuálně se lépe chodí po silnici, než po chodníku, jak je zničen těžkou nákladní dopravou, která tu více než rok probíhala.
JS