Uzavírka ulice Kutná

Od 20.9.2021 do 31.10.2021 bude uzavřena část ulice Kutná v úseku od křižovatky s ulicí V Zahradách po křižovatku s ulicí U Nádržky, z důvodu opravy asfaltového povrchu a výstavby nových chodníků. Děkujeme za pochopení a schovívavost.

Aktualizace - Doplněno Opatření obecné povahy č. 251/2021 - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci vydané MÚČernošice 14. 9. 2021

Komentáře

Nedostatečné informace představitelů obce pro občany

Dobrý den pane Hejzlare,
děkuji za informaci o další uzavírce ulice Kutná. Tuto Vaší informaci považuji jako občan postižený touto uzavírkou za naprosto nedostatečnou. Chybí mi jakékoliv informace o dopravních opatřeních, objízdných trasách a přechodných opatřeních pro eliminaci dalšího neplánovaného omezení pro občany této lokality, kteří jsou již dva roky opakovaně omezováni v možnosti klidného a důstojného života v obci.
S pozdravem
Petr Illetško

Dobrý den, Objízdné strasy

Dobrý den,

Objízdné strasy stejně jako ostatní dopravní opatření stanovuje odbor dopravy stavebního úřadu MÚ Černošice a vydal je včera. dnes byla doplněna.

S pozdravem
Vít Olmr

Nekonečný příběh neschopnosti

Dobrý večer,
můj stupeň frustrace dosáhl míry, kterou jsem si snad nedokázal představit. Vzhledem k nepřebernému množství alibistických bezobsažných prohlášení představitelů naší obce už jsem se zařekl, že zde žádný komentář nenapíši. Dlouho se mi to dařilo a to přes neuvěřitelný průběh rekonstrukce nebo spíš nerekonstrukce ulice Kutné. Vydržel jsem nekomentovat téměř nulovou aktivitu na této stavbě, vydržel jsem nekomentovat to že obec zcela flagrantním způsobem netrvala na opravě škod, které napáchala stavební firma realizující vodovod na stávající komunikaci pro pěší v ulici Kutná. Zdržel jsem se komentáře i k tomu, že stavební firma si zřídila stavební dvůr pro své stroje přímo v křižovatce ulic V zahradách a Kutné ohrožující bezpečnost silničního provozu. Překousnul jsem i to, že ukončení rekonstrukce ulice Kutné, které bylo stanoveno na 30.10.2021 nebude dodrženo. Rezidentům v oblasti bylo vhozeno do schránek, že k asfaltování dojde 1.11. v době od 7-17, což však v telefonické komunikaci bylo stavbyvedoucím zpochybněno s uvedením, že to bude možná až 2.11. a možná to také bude trvat 2 dny atd. Jen doplňuji, že finišér pro asfaltování už skoro týden stojí v křižovatce ulic V Zahradách a Kutné a na stavbě se neděje vůbec nic! Vše je to doplněno absolutním informačním vakuem a nezájmem o občany v této části obce ze strany VŠECH!!! zástupců obce... Co mě však dorazilo je, že za poslední dva týdny nám 2x přestala téct voda a když jsem se dotazoval na důvod poruchy, tak jsem se v obou případech dozvěděl, že jde o poruchu čerpadla v továrně TONDACH. Už mi to hlava opravdu nebere. Nebyl obecným zaklínadlem našich představitelů obce, že vše rekonstruujeme kvůli přepojení na jiný zdroj vody a že TONDACHu končí povolení 31.7.2021. Takže nám i dála teče z kohoutků již leta závadná voda a naši představitelé mlčí a ukazují zřejmě pouze tam kde sklidí politické body. Smutné..., potřeboval jsem to napsat, reakci neočekávám...

Jen skromný dotaz

Budou při této uzávěrce opraveny chodníky, které byly poškozeny když Kutná sloužila jako objízdná trasa, nebo i potom lze očekávat další uzávěru, třeba za rok na rok???
Já že aktuálně se lépe chodí po silnici, než po chodníku, jak je zničen těžkou nákladní dopravou, která tu více než rok probíhala.
JS