Omezení úředních hodin obecního úřadu pro veřejnost

S ohledem na pandemickou situaci v České republice a vyhlášený nouzový stav rada obce rozhodla o omezení úředních hodin. Aby občané měli k dispozici v nutných případech základní služby úřadu, jako je ověřování listin, podpisů, výpisy z rejstříků, přihlašování osob k pobytu a podobně, jsou pracovníci obecního úřadu připraveni pracovat s občany individuálně ve zvláštním režimu při zachování přísných hygienických opatření.

Tyto úkony se budou provádět pouze po předchozí telefonické dohodě s pracovníky OÚ a občané nebudou vpuštěni do prostor úřadu v 1. patře. Jednání bude probíhat v přízemí u vchodu do budovy, a proto je možné obsloužit vždy jen jednoho občana. Ti budou muset být vybaveni vlastní rouškou či jiným zakrytím úst a nosu (např. šátek, ručník apod.) pro zamezení šíření kapánek a musí mít s sebou vlastní propisku. Zaměstnanci OÚ budou s občany jednat vždy v bezpečné vzdálenosti. Rovněž se s okamžitou platností ruší možnost platby platební kartou. Platba za správní úkony bude probíhat v hotovosti, ideálně se s pracovníkem domluvit předem, kolik kč si máte připravit a mít peníze připraveny přesně.

Platby za komunální odpad nebo za bioodpad  a podobně lze provádět pouze převodem. Známky na popelnice vám budou dodány do poštovních schránek.

Všechna výše uvedená opatření mají zajistit bezpečnost vaši i pracovníků úřadu. Věříme, že situaci chápete a budete dodržovat pokyny pracovníků úřadu. Sledujte prosím obecní web či facebook. V případě dotazů jsme připraveni vám odpovídat zde v komentářích, na facebooku nebo na e-mailu infoatpsary [dot] cz

Jak se v neodkladných záležitostech objednat na úřad:

  1. Zavolejte na číslo 241 940 454 a dohodněte se s příslušným pracovníkem OÚ na přesném datu a čase. Pokud vám referentka navrhne jiné řešení, při kterém není osobní návštěva nutná, prosíme, respektujte ho.
  2. V určený čas se dostavte před vchod úřadu. Pokud tam úředník není, zavolejte na výše uvedené telefonní číslo, že jste na místě. Nasaďte si roušku či jinak bezpečně zakryjte ústa a nos a připravte si propisovací tužku. Bez těchto ochranných pomůcek nebudete obslouženi.
  3. Dbejte pokynů úředníka, v prostoru chodby se zdržujete jen po nezbytně nutnou dobu a nepřekračujte bezpečnostní pásku.

Všechna výše uvedená opatření mají zajistit bezpečnost vaši i pracovníků úřadu. Sledujte prosím obecní web či facebook. V případě dotazů jsme připraveni vám odpovídat zde v komentářích, na facebooku nebo na e-mailu infoatpsary [dot] cz