Obecní knihovna v ZŠ Amos

On-line katalog s možností rezervace, desítky nových knih jsou na cestě do knihovny, čipy pro čtenáře, rozšířená pracovní doba, předplatné časopisů i společenské hry - knihovna obce Psáry se mění a zve Vás k návštěvě!

Knihovna v ZŠ Amos prochází poslední rok zásadní modernizací – kromě mnoha nových společenských her, komiksů nebo časopisů se dočkala digitalizace beletrie i naučné literatury, což znamená přechod na elektronické čipy místo dosavadních klasických čtenářských průkazů. Pro registraci stačí vyplnit krátkou přihlášku, kterou je možné vyzvednout v otevírací době knihovny nebo stáhnout v příloze a odeslat knihovnaatpsary [dot] cz (e-mailem).

Velkým novinkou je on-line přístup ke knižním svazkům, jejichž kompletní seznam si můžete z pohodlí domova prohlížet na webových stránkách. Po přihlášení je možné knihy také rezervovat.V září jsme objednali nové knihy v hodnotě 50.000 Kč a jakmile budou zařazeny do knižního fondu, budeme vás informovat! 

S novým školním rokem jsme přešli na novou otevírací dobu:

pondělí 9.00-12.00 a13.00 – 15.00

úterý 13.00-17.00

středa 13.00-15.00

čtvrtek 16.00-20.00

V prostoru knihovny si kromě půjčování knih můžete přečíst nejnovější čísla různých časopisů, zahrát si s přáteli společenské hry, připojit se na internet nebo si jednoduše odpočinout. Pro nejmenší je připraven dětský koutek, takže se u nás bude líbit i maminkám a tatínkům. Zajděte se k nám podívat, rádi přivítáme stávající i nové čtenáře! Jakékoliv dotazy vám ochotně zodpovíme na e-mailu knihovnaatpsary [dot] cz