Kriminalisté hledají přímé svědky výbuchu PB lahve v obci Psáry

Kriminalisté z územního odboru v současné době prověřují okolnosti výbuchu PB lahve z letošního 18. ledna v obci Psáry, kdy pro řádné prověření tohoto případu potřebují hovořit i s dalšími jeho přímými svědky, kteří se v inkriminované době kolem 18. hodiny v úterý letošního 18. ledna pohybovali bezprostředně v místě výbuchu, nebo jeho nejbližším okolí. Jejich výpovědi mohou kriminalistům objasnit případné a nejasné okolnosti zmiňovaného případu, proto se na ně touto formou obracejí se žádostí o pomoc, aby se jim přihlásili na telefonním čísle 607 551 930, případně prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky. Děkujeme.

O samotné události policie veřejnost informovala letošního 20. ledna také prostřednictvím webových stránek Policie České republiky v článku „Výbuch propan butanové lahve zdemoloval část obchodu v Psárech“.

Kriminalisté z územního odboru v současné době prověřují okolnosti výbuchu, kdy pro řádné prověření tohoto případu potřebují hovořit i s dalšími jeho přímými svědky, kteří se v inkriminované době kolem 18. hodiny v úterý letošního 18. ledna pohybovali bezprostředně v místě výbuchu, nebo jeho nejbližším okolí. Jejich výpovědi mohou kriminalistům objasnit případné a nejasné okolnosti zmiňovaného případu, proto se na ně touto formou obracejí se žádostí o pomoc, aby se jim přihlásili na telefonním čísle 607 551 930, případně prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky. Děkujeme.

por. Bc. Zdeněk Chalupa
komisař oddělení tisku a prevence
PČR Praha venkov-JIH
27. ledna 2022

https://www.policie.cz/clanek/vybuch-propan-butanove-lahve-zdemoloval-ca...