Druhé kolo přihlašování SPUŠTĚNO - Letní příměstské tábory - 2023

Přihlašování na druhé kolo příměstských táborů bude spuštěno 4.6. 2023 v 10:00!

Přihlašování na příměstské tábory probíhá elektronicky - na základě vyplněného on-line formuláře bude dítěti rezervováno místo a Vy obdržíte potvrzovací email o rezervaci. Následně rozešleme všem zájmcům email, zda se zvolený termín naplnil a bude se realizovat. Zároveň s touto informací o potvrzení konání tábora obdržíte i osobní dotazník, provozní podmínky a platební údaje.

Cena týdenního programu je 2300,- Kč včetně stravy.

 

Příměstské tábory pro školní děti:

10.-14.7   Cesta kolem světa s Luckou Trejtnarovou a Pavlínou Ryboňovou - 3.-7. třída

Během našeho táborového týdne procestujeme všemožné kouty světa, navštívíme různé země, seznámíme se s jejích kulturou, dozvíme se nějaké zajímavosti a zvyky. Čekají nás výlety do přírody , spousta her a sportování, budeme tvořit a na závěr si užijeme s dětmi tematický karneval. Moc se na všechny děti těšíme,

Lucka Pavla

10.-14.7.  Vzhůru ke hvězdám s Petrou Honkovou a Ivetou Herzárovou - 1.-5. třída

Milé děti, zveme Vás na týden plný hvězdných her a zábavy. Těšte se na celodenní výlet za hvězdami a jako tečka na konec Vás čeká vesmírný karnevalový rej. Provázet Vás budou, nejen , planety celé naší sluneční soustavy.

Zdraví a moc se těší Ivetka Peťka .

17.-21.7.  Výprava do pravěku s Katkou, Katkou a Dominikou Petzovi - 1.-9. třída

Pro zvídavé děti výzva do dávné minulosti nejen za dinosaury. Společně se vydáme po stopách pravěkých dinosaurů, nakoukneme do doby ledové a prozkoumáme třetihory, druhohory i prvohory. Vyzkoušíme si život v pravěku a vyrobíme si nástroje k našemu přežiti.

Těší se na Vás, Vaše tři lektorky Kateřina ,Kačka a Dominika Petzovi.

24.-28.7.  Dobrodružství v přírodě s Renatou Kopanicovou a Míšou Prokopovou - 2.-9. třída

Celý týden budeme pozorovat a zkoumat přírodu v nejbližším okolí. Budeme pátrat po zajímavých zvířatech a rostlinách v přilehlém okolí, vydáme se hledat invazivního hlemýždíka kropenatého , který byl spatřen v areálu ZŠ Amos, zblízka a za světla se podíváme na tajemné noční dravce (sovy) a také se budeme moci celý týden starat o zvířátka z chovatelského kroužku.

Společně si užijeme radost z objevování .

Příměstský tábor pro MŠ Štědřík:

24.-28.7.  Lesní království aneb "mise do pravěke" s Kájou Bukovskou a Monikou Fojtíkovou - 4-6 let

Pojďte se na jeden týden vrátit v čase do doby jeskynních lidí.

Vyrobíme první keramiku, upečeme první chleba, ozdobíme se pravěkými šperky a objevíme první barvy. Poznáme dávné praještěry a zapomenutá zvířata a třeba ulovíme i mamuta.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na neformalkoatpsary [dot] cz