Divočáci

Množí se stížnosti našich občanů na přemnožená divoká prasata. O všech problémech informujeme myslivce, kteří se snaží problematická místa nevhodná ke střelbě procházet se psi a instalují na okraje obytných částí pachová zradidla viz. článek v Psárském zpravodaji str. 35  . Prasata se lidí nebojí a velmi dobře se jim žije na neposekaných pozemcích v obydlených lokalitách, proto žádáme všechny majitele neudržovaných pozemků, aby zjednali nápravu a pozemky alespoň posekali. Podařilo se nám domluvit společné setkání s pracovníky Odboru životního prostředí i s myslivci na  úterý 4.10. Pokusíme se vytipovat pozemky vhodné k odstřelu prasat mimo honitbu. O výsledku jednání budeme informovat.

Vlasta Málková

Komentáře

Divočáci

Mě spíš vadí trvale se rozrůstající smečka psů v naší obci. Ráno nemůžu spát, protože v jednom kuse štěkají, večer a v noci je to obdobné. No a kočky na zahradě to je také "požehnání", udělají si svoji potřebu a vrátí se domů, nejhorší ale je, že močí ničí konifery a působí tím nemalé škody. O tom, že likvidují užitečné ptactvo ani nemluvě. Ale vrátím se k pejskům, kterých je v Psárech stále více a není divu, symbolický poplatek za psa 100,- resp. 200,- Kč za rok je opravdu k smíchu.

tak v tom případě mám pro tebe jednu radu.

Vrať se nazpátek do Prahy, protože ti psi do Psár patří už jen tradicí a mezi námi, poplatek za psa platím a přitom mi kadí na dvorku, čůrají na dvorku a obec to uklízet nemusí.
Jen zas další trubka co se sem přistěhovala v domnění, že na vesnici je klid, jaký toť hluboký omyl...

?

Vidláku.

Hihi

Teď jsi ale vidlák i ty :-)))
Jen tu bohužel snižuješ průměr IQ, nebo tě náhodou rodiče šouply do laguny?

Co takhle vyoperovat všem

Co takhle vyoperovat všem psům hlasivky, byl by jste pak spokojen, vy ovarová hlavo?

?

Primitivní chudáčku.

Haf

Haf