Asfaltování v ulici Kutné - UPŘESNĚNÍ

V pondělí 1. 11. 2021 proběhne čištění komunikace, budou probíhat přípravné práce k pokládce asfaltu. Průjezd rezidentů bude, dle sdělení stavbyvedoucího Ing. Karola, možný.

Závěrečná pokládka povrchu v Kutné ulici proběhne v úterý 2. 11. 2021 v době od 8 do 16 hodin směrem od hřbitova k návsi. Ulice bude neprůjezdná. V případě dotazů mohou rezidenti kontaktovat stavbyvedoucího Ing. Karola 602 213 332.

Komentáře

Dotaz na relevanci informací

Vážená paní Málková,
to co se děje okolo dokončení rekonstrukce ulice Kutná už připomíná opravdu tragikomedii...
Ve schránkách rezidenti obdrželi písemnou informaci, že asfaltovat se bude 2.11. od 7 do 17 hod. s uvedením kontaktu na stavbyvedoucího pana Ladislava Moravce s číslem 251 091 318, kdy při telefonickém kontaktu pan Moravec informoval, že se pravděpodobně zahájí již v pondělí a bude uzavřeno i v úterý... Možná se Vám všem tyto drobné odchylky ve sdělovaných informací jeví nepodstatné, ale pokud se tedy spolehneme na Vaše informace, že práce budou zahájeny až v úterý a to až v 8 hodin, doufám, že jste vy, popřípadě obec připravena mi kompenzovat vzniklou škodu, pokud nebudu moct vyjet s vozidlem z ulice Chrpová a zmeškám tak důležitá jednání, což povede ke zmaření obchodních příležitostí a ušlému zisku.
Nevím jak už to otevřeněji napsat, ale to jak nezodpovědně jsou poskytovány občanům obce informace, je skutečně neuvěřitelné.
Dále bych chtěl znát odpověď na otázku z jakých důvodů do současné doby nedošlo ke změně zdroje pitné vody pro naší oblast z TONDACH na přivaděč z vodní nádrže Želivka a proč nejsme informováni obcí o opakovaných výpadcích v dodávkách vody, jejich důvodech.... Nehledě na to, že tlak vody neustále kolísá, což nám postupně ničí naše rozvody vody, bojlery, kotle apod. a z kohoutků nám teče kalná, někdy rezavá a někdy smradlavá voda: Nikoho to však evidentně netrápí a pokud ano, tak nemá dost úcty a respektu k nám obyvatelům oblasti, aby nás o čemkoliv informoval.
Předem děkuji za odpovědi.
P. Illetško

Dobrý den, informaci o

Dobrý den, informaci o asfaltování Kutné jsem si dnes vyžádala od hlavního stavbyvedoucího firmy Čermák a Hrachovec Ing. Karola, který za stavbu zodpovídá. Nemohlo mě napadnout, že jste dostali informaci jinou. Omlouvám se za komplikace, od firmy zatím nemám reakci. Informaci upřesním na webu obce.

Co se týká vody, stále jsme nově vybudovaný vodovod nepřevzali. Imos Brno hledá závadu, potrubí zatím neudrží potřebný tlak. Pokud máte zájem, ráda vám na vaše otázky odpovím osobně. V případě zájmu zavolejte, domluvíme schůzku. Jedním z důvodů proč obec nechala vybudovat vodovodní přivaděč je právě náhrada vody ze zdroje Tondachu. Odstávky vody nám hlásí Technické služby Dolnobřežanska a my je uveřejňujeme na webu obce. Informace jsou uváděny v Psárském zpravodaji a na zastupitelstvu obce, které lze pustit ze záznamu na webu obce.