Černá skládka

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Starosta
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální
Přiřazeno: 
Milan Vácha

Dobrý den, vlastním RD ve výše uvedené ulici a všiml jsem si, že již týden se tvoří " černá skládka" na pozemku parc.č. 465/475,476,477,478,479 a 480 k.ú. Dolní Jirčany. Současně s tímto dochází hlavně ke znečišťování komunikace, kterou nikdo s touto činností nečistí. V příloze Vám zasílám pár fotografií a žádám Vás tímto o zajištění nápravy. Plně naložené "osmikolky" jezdili včera i dne a to hlavně ulicí Na Lukách, kde by myslím neměli vůbec jezdit. S pozdravem Řezníček

Výsledek šetření: 

Terénní úpravy na uvedených pozemcích byly předány k prošetření  Stavebního úřadu v Jesenici, který je k předmětným úpravám příslušný. K očištění komunikace došlo neprodleně po přijetí stížnosti.

Komentáře

Černá skládka

Dobrý den,
Výše uvedená stížnost je uvedena jako vyřízená, ale nemohu nikde najít jakým způsobem. Prosím Vaše vyjádření.
Děkuji
Řezníček

Omlouvam se. Chyba v

Omlouvam se. Chyba v zobrazení. Opraveno

Černá skládka

Dobrý den,
ze stavebního úřadu v Jesenici mi přišla odpověď, že katastrálně to patří do Dolních Jirčan a proto to předali Vám. Tuto informaci mi posílali dne 9.6.2014. Nicméně o výsledek šetření se mám tedy dotázat na stavebním úřadě v Jesenici?
Řezníček

re: černá skládka

Dobrý den. Ano, stavební činnost, včetně terénních úprav na pozemku -i řešení souladu s projektovou dokumentací (vč. skrývky a mezideponie), kontroluje, posuzuje a vymáhá zjednání nápravy SÚ Jesenice.

S pozdravem

Milan Vácha