Popadané stromy na Babu III

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, Ačkoliv jsem ještě nedostal odpověď na předešlou stížnost, rád bych Vás chtěl požádat aby někdo pokácel/pořezal popadané stromy v lesíku směrem na Babu III, kde stromy jsou napůl spadlé a drží silou vůle o další stromy. Je to velmi nebezpečné, při pomyšlení, že by to mohlo na kohokoliv spadnout. Žádám o rychlé řešení! Děkuji za pochopení. Luňáček

Komentáře

popadané stromy

Dobrý den pane Luňáčku,
obhlídku popadaných stromů směrem na Babu jsme s kolegou provedli včera v odpoledních hodinách a na základě zjištění jsme neprodleně vyzvali majitele lesního porostu pana Antonína Šimka ke zjednání nápravy. Pan Šimek přislíbil, že během dneška zahájí práce na odklízení polámaných a vyvrácených stromů.
S pozdravem
R. Jašková

Komunikace+Stromy na Babu III a Sulice

Dobrý den,
Tak to jsem rád. Byli jste i na komunikaci/cestě směrem na Sulice, cesta kolem pole ke ranči? Tam je také mnoho popadaných stromů.
Tak to jste si určitě i s kolegou všimli problematiky týkající se již zmiňované komunikace na Babu III? Viz stížnost psaná 11.02.2020 - 07:43.
Děkuji za odpověď. Luňáček.

zlámané větve

Dobrý den pane Luňáčku,
ano, i směrem na Sulice jsou popadané stromy, ale náš katastr končí těsně za poslední parcelou pana Novotného po pravé straně a cesta odtud dál už nám nepatří, protože spadá do katastru obce Sulice. To je důvodem, proč ji nebudeme uklízet. Na Vaši stížnost týkající se komunikace dostanete odpověď od kolegy.
S pozdravem
Renáta Jašková

větve a stromy p. Šimka

Dobrý den paní Jašková,
Ok, to chápu. Ovšem ani dnes ráno nebyly stromy pořezány ani nijak ošetřeny proti spadnutí na komunikaci. Znovu upozorňuji, že je to opravdu nebezpečné!!!
Děkuji za urgenci p. Šimka.

stromy

Dobrý den pane Luňáčku,
právě u mě byl pan Šimek a kácení vámi zmiňovaných stromů začne dnes během hodiny.
S pozdravem
R. Jašková