Petardy

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální
Přiřazeno: 
Milan Vácha

Tímto podávám stížnost na vypalování petard během celého roku v nočních a večerních hodinách. Dnes 25.7.2015 ve 22 hod bylo v Dolních Jirčanech (pravděpodobně na hřišti) odpáleno několik desítek petard. Vyzývám a žádám, aby obec tento nešvar důrazně a ihned řešila. S pozdravem Mgr. Jarmila Dvořáková, Ph.D.

Výsledek šetření: 

viz. komentáře pod stížností

Komentáře

RE: Petardy

Dobrý den paní Dvořáková,

Nejednalo se o odpálení několika petard, ale o ohňostroj s hudbou. K tomuto ohňostroji jsme měli veškeré informace, včetně zodpovědného střelmistra a kategorizace pyrotechniky. Větším problémem bývají spíš náhodná vypálení několika petard při cestě po ulici. Když si vzpomenu na svých cca 12 let, tak se obávám, že ten kdo to dělá, si příliš neuvědomuje, jak moc to může někoho zlobit. A s tímto nešvarem se bojuje poměrně těžko a v případě obtěžování doporučuji volat Policii.

S pozdravem

Milan Vácha

Žasnu nad odpovědí pana

Žasnu nad odpovědí pana starosty. Asi tu budeme žít jak na Divokém západě. Stačí to jenom nahlásit. A tak krásná a pohodová to obec byla.

Obec je pohodova

Ohňostroj, který byl k vidění 25. na hřišti jsem v obci ještě nikdy neviděl a pro me to byl zážitek. Sousedovic pes, který KAZDY VECER štěká, me obtěžuje daleko víc, nez nejaky ohnostroj 2x za léto...

Naučte se počítat, není to

Naučte se počítat, není to jen 2krát za léto. A pes k vesnici patří, i ten jeho štěkot. Někde mají krávy a ty bučí, ovce bečí... Neustálé používání ohňostrojů a pod., je bezohlednost k ostatním spoluobčanům.

Bezohlednost

Manželé Popelkovi, kteří bydlí přímo u zdroje všeho nešvaru, u fotbalového hřiště, nemůžou si ani v noci otevřít ventilačku, natož otevřít okno. Když pan Popelka je jde požádat, aby se ztišili, ještě se mu vysmějí, že to mají povolené. A to mají malé dítě. Tady je vidět ta bezohlednost. Vůbec jim tu situaci nezávidím. Takhle se začnou lidé mezi sebou nenávidět.

Odpověděl věcně a stručně.

Odpověděl věcně a stručně. Pohádek už bylo dost.
Krásná a pohodová obec to je!!!!

Petardy nás taky štvou

No pardon, ale "petardy" tu vystřeluje kdo chce kdy chce. Rádi se podíváme na pěkný ohňostroj, ale tady si to lidi vystřelují kdy chtějí. Pochopíme ohlášenou narozeninovou akci či svatbu na hřišti, to je přece super věc, ale zde mi zas vadí pořvávání ožralů do 3 ráno, to už se pak ta kapela poslouchat nedá. A vadí mi to i z toho důvodu, že na naší sousedskou party dorazila Policie, protože někomu vadilo, že si ve 21 hodin brnkáme na kytaru u ohně a zpíváme. Takže asi tak.

Takže na hřišti ANO a doma NE

Takže na hřišti ANO a doma NE ???