Komunikace na Babu III - Sulice

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Vysoká

Dobrý den, Rád bych se Vás zeptal jestli hodláte zase někdy spravit cestu na Babu III ??? Hromádky silikátu u nádrže jsou sice pěkné, ale neubývají. Cesta je opět v desolátním stavu. Před měsícem byla v takovém stavu, že jsme se soudem museli sami ty nejhorší výmoly zasypávat sami! Dále, myslíte, že někdo odstraní popadané větve na komunikaci až na Sulice??? Nebo se budeme brodit větvemi a nechat si ničit podvozky aut až přestane foukat? Dále, je v plánu investic pro letošní rok rekonstrukce této komunikace na Babu III? Popřípadě kdy bude? Předem děkuji za Vaší odpověď.

Výsledek šetření: 

Dobrý den,

cesta na Babu byla opravena. Spadané větve i narušené stromy byly odstraněny a ohledně úseku komunikace, který se nachází v katastrálním území Obce Sulice, jsme poskytli informaci kompetentním úředníkům. Rekonstrukce povrchu ve smyslu nového asfaltového povrchu v plánu investic pro rok 2020 není.

Komentáře

Komunikace na Babu III

Dobrý den,
Dodnes nemáme nikdo z nás jakoukoliv odpověď na opravu komunikace směr na Babu. Po silnici se opravdu nedá jezdit!!! Opětovně žádám za 1) o okamžité zapravení výmolů a za 2) jaký bude stav komunikace výhledově? Bude se rekonstruovat tzn. asfaltovat? Je to alespoň v plánu na tento či příští rok? Budeme stále jezdit ke svým nemovitostem a domovům jak za doby krále klacka??
Očekávám Vaší reakci.
Děkuji, Luňáček.