Dotaz

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Starosta
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální
Přiřazeno: 
Vít Olmr

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je velký problém, kdyby obec pro své občany(voliče) udělala alespoň provizorní cestu???opravdu vám přijde normální vozit děti do školky na Štědříku a do školy ZŠ Amos přes Sulice?vážně je velký problém pro své občany udělat provizorní cestu z odfrezovaneho asfaltu zadem kolem sběrného dvora?není to uzávěra na mesic aby se to nějak dalo přetrpět..Chápu, že obec zvolila to nejjednodušší řešení ale tohle je opravdu úlet. Vite, jak to bude ve špičce vypadat na křižovatce v sulicich na odbočení vlevo na horní Jirčany? Jako vazne z vápenky na poštu štedrik přes Sulice?

Výsledek šetření: 

Dobrý den,

ano, vážně je to problém a opravdu to není nedostatkem vůle.  Jistě víte, že se jedná o pole. Doslova pole a navíc obdělávané v majetku Agro Jesenice, které logicky nedovolí zasypání orné půdy asfaltem nebo třeba štěrkem (ano, zkoušeli jsme to). Je tam sice uježděná polní cesta, ale jakmile zaprší, osobní vozidla zapadnou (SUV na tom budou trochu lépe). Cesta není ani dost široká, aby se tam mohla vozidla míjet a Agro Jesenice nedovolí její rozšíření (ano, zkoušeli jsme to).

Křižovatka v Sulici je problematická a snažíme se na ni zajistit semafor, ale jedná se o důležitou tepnu, tak nevíme jak to dopadne.

S pozdravem
Vít Olmr