Blokování cesty na Bábu bez jakéhokoliv upozornění!!!

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den. Chápu že určité věci se musí opravit ale nestačí, že denně musím dceru vozit do školky objizdnou trasou skoro 3x déle než po hlavní cestě ale ještě když se tou samou trasou vracím tak v ulici Na stráni zablokujete bez jakéhokoliv předchozího upozornění cestu na Bábu a pan mi řekne ať si to objedu přes Sulice. Cesta trvala dalších 25 minut a o stavu cesty že Sulic radši psát nebudu. Mohlo by město předem upozorňovat na další případné uzavírky příjezdové cesty? Děkuji Juhaňákova

Komentáře

zablokovaná cesta na Babu

Dobrý den paní Juhaňáková,
Ulice Na Stráni ze strany Obce Psáry zablokovaná nebyla. Plánované akce hlásíme občanům předem. Zjišťovala jsem u stavbyvedoucího firmy IMOS (panem Petrlíkem tel. 731548421), jestli se nejednalo o nějakou akci ze strany stavby, ale ani on o ničem nevěděl. Takže pro příště prosím pořiďte fotodokumentaci na které bude vidět SPZ vozidla a neprodleně kontaktujte Městskou policii Jesenice tel. 775775978. Víc pro Vás bohužel nemohu v současné chvíli udělat.
S pozdravem

zablokované nejen cesty

V Psárech mi fascinuje práce strážníků či Městské policie či jak se ten orgán správně jmenuje. Ač to vyzní špatně, neznám přesně ze zákona jejich povinnosti, pravomoci atd. Dokáží však vičinit starší, hůře se pohybující osobě s malým poslušným a ovladatelným pejskem za to, že jej nemá připevněného na vodítku. Ano, je na to asi nějaký glejt. Na druhou stranu, nedokáží vyčinit, či cokoli učinit, aby řidiči neparkovali své plechové miláčky, (automobily), na chodnících, před vjezdy a výjezdy z pozemků, aby při parkování zachovali třímetrový průjezdný pruh pro vozidla záchranářů, hasičů, popelářů. I na to je prý nějaký glejt. Co s tím? Chodit, prosit, dát na modlení? I když, mít církve tu moc, co před léty, asi by to vyřešily. Ale zatím se jen objeví na stránkách obce foto špatně zaparkovaného auta, a prosba, nechte projet popeláře!!! Obec pak platí za svoz navíc. A slušný člověk, aby dojel autem domů si zajede třeba XY km navíc. Co dodat?