Skládka

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den. Rádi bychom upozornili na černou skládku v oblasti vodárenského pásma u přítoku Sulického potoka viz. červená značka v přiložené mapě + "nebezpečný odpad" u pěšiny v téže oblasti viz. oranžová značka v přiložené mapě. Žádáme o odstranění. Děkujeme. Dočkalovi

Přiložené soubory: 

Komentáře

černé skládky

Dobrý den, k označeným skládkám uvádím: v místě červené značky je biologický odpad - větve, ostříhané keře, listí apod. Tento odpad odpovídá ostříhaným keřům ze zeleného pásu, který lemuje zahradu domu čp 281 ze strany komunikace Nad Soutokem. Bohužel je velká škoda, že ten, kdo si dal práci se zkrácením zeleně , aby nezasahovala do komunikace, se namáhal s odtaháním větví na břeh potoka do vzrostlé trávy místo toho,aby nechal zeleň na chodníku a nahlásil na obec, že ostříhal obecní keře, abychom si je odvezli.
Větve z místa černé skládky odklidíme.
Skládka v místě oranžové značky je značně letitá. Bohužel se k ní v současné době nedá dostat žádnou mechanizací. Pokud v zimě hodně zamrzne, pošleme na místo bagr, který odhozená kamna, barel a ostatní věci z místa vytáhne a odveze.
Sedláková, správa majetku