Příměstské tábory 2022 - Registrace

Vzhledem k nemocem a změnám přihlášek se občas uvolňují místa na některých turnusech -  situace se mění každým dnem. Pokud máte zájem o některý z táborů, neváhejte a napište přímo na betakovaatpsary [dot] cz

Aktuálně více volných míst na:

 8. – 12. 8. Cestování časem 

 

Přihlašování na příměstské tábory probíhá elektronicky - na základě vyplněného on-line formuláře bude dítěti rezervováno místo a Vy obdržíte potvrzovací email o rezervaci. V pátek 10. června rozešleme všem zájmcům email, zda se zvolený termín naplnil a bude se realizovat. Zároveň s touto informací o potvrzení konání tábora obdržíte i osobní dotazník, provozní podmínky a platební údaje. Cena týdenního programu je 2300,- Kč včetně stravy.

A na jaké programy se tedy Vaše děti mohou těšit?

Příměstské tábory pro školní děti

11. – 15. 7. Cesta do Pravěku s Katkou a Dominikou Petzovou. Pro zvídavé děti výzva k výpravě do dávné minulosti nejen za dinosaury. Společně se vydáme po stopách pravěkých dinosaurů, nakoukneme do doby ledové a prozkoumáme třetihory, druhohory i prvohory. Vyzkoušíme si život v pravěku, a vyrobíme si nástroje k našemu přežití.

18. – 22. 7. Dobrodružství s příšerkami s Renátou a Míšou Kizurovou. Čeká vás olympiáda příšerek, šipkovaná, hledání pokladu a celodenní výlet.

18. – 22. 7. Indiánské léto s Ivetou Herzánovou a Monikou Fuxovou. Tvořivý tábor, kde si vyrobíme indiánský oděv a čelenku, uděláme a vysvětlíme si co je to totem. Poznáme život indiánů, budeme lovit a vypravíme se na indiánskou stezku plnou úkolů. Chybět nebude ani celodenní výlet, malování na obličej a spoustu zábavy.

25. – 29. 7. Pozorujeme přírodu s Renatou Kopanicovou a Míšou Prokopcovou. Společně budeme putovat po okolí, bádat a pozorovat naší nádhernou přírodu. Podíváme se do lesa, k rybníku a potoku, ale i na rozkvetlou louku, na pole, do sadu nebo na zahradu. Blíže se seznámíme se zvířecími obyvateli a rostlinnými zástupci vybraných lokalit. Program bude doplněný chovatelským okénkem s živými zvířátky, kreativním tvořením a spoustou her.

25. – 29. 7. Olympijské hry s Terkou Velebovou a Bárou Crkvovou. Tábor Olympijské hry je vhodný pro všechny děti, které mají rády pohybové činnosti, hry a legraci. Na programu nebudou chybět nejrůznější olympijské i neolympijské disciplíny, sportovní vědomostní kvízy nebo třeba tvorba týmových vlajek a maskotů.

8. – 12. 8. Cestování časem s Pavlínou Ryboňovou a Luckou Trejtnarovou. Pojďte s námi cestovat časem. Každý den našeho příměstského tábora se seznámíte s jiným časovým obdobím a s tím, jak lidé žili.

 

Prázdninová školka pro děti od 3 do 6 let

11.-15.7. Piráti z Klubíčka, Hlavní 12. Vyrobíme si mapu a dalekohled a vyrazíme hledat pirátský poklad. Jeho nález pak oslavíme na pirátské párty.

18.-22.7. Školka kouzel v Klubíčku, Hlavní 12. Ponoříme se do chemie - vyrobíme si sliz i kouzelný lektvar. Navštívíme kouzelný les a čarodějnický rej.

18.-22.7. Lesní království v MŠ Štědřík s Kájou Bukovskou a Monikou Fojtíkovou. Pro děti od 4 do 7 let. "Pojďte si povídat s pohádkou o přírodě v přírodě! Půjdeme cestou necestou, zažijeme dobrodružství a hlavně hodně zábavy."

25.-29.7. Indiánské léto s Klubíčkem, Hlavní 12. S vlastnoručně vyrobenými čelenkami a amulety se vydáme na stopovanou. Vytvoříme si hudební nástroje a naučíme se indiánský pokřik.

Prázdninové programy jsme připravili jako již tradičně ve spolupráci s Dětskou skupinou Klubíčko, pedagogy ze ZŠ Amos, MŠ Štědřík a dalšími lektory

Jakékoli další dotazy Vám zodpovíme na emailu  neformalkoatpsary [dot] cz

Má vaše dítě v obci Psáry přihlášený trvalý pobyt?