Zájezd za krásami Čech a Moravy

Datum: 
Pátek, 27 Květen, 2016 - 07:00 - Sobota, 28 Květen, 2016 - 22:00

Sociální a kulturní komise srdečně zve naše seniory, účastníky Univerzity třetího věku a v případě volných míst i všechny ostatní na dvoudenní zájezd za krásami Čech a Moravy, který se uskuteční v termínu 27.– 28. 5.

Odjezd 27.5. v 6,50 ze Psár od pekárny, 6,55 od OU, v 7 hod z dolnojirčanské návsi od Kratochvíle. Návrat je plánován 28.5. ve večerních hodinách.

Podrobné informace u místostarostky Vlasty Málkové, telefon 602714101, malkovaatpsary [dot] cz

Program zájezdu volně navazuje na téma Univerzity třetího věku, kterým bylo právě baroko.

První den navštívíme společně klášter premonstrátů v  Želivě a město Žďár nad Sázavou, kde si prohlédneme poutní kostel na Zelené hoře (UNESCO), zámek ( Po stopách Santiniho),  případně Dolní hřbitov. Poté se přemístíme na zámek Křtiny, kde se ubytujeme v  moderně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Prohlídka kostela Jména Panny Marie (barokní stavba Santiniho) v Křtinách proběhne ve večerních hodinách.

Druhý den nás čeká  návštěva Punkevní jeskyně, jejíž součástí je plavba na loďce, a výhledy na propast Macochu v Moravském krasu, kam se přemístíme od autobusu vláčkem nebo lanovkou. V odpoledních hodinách pak prohlídka arcibiskupského  zámku a Květné zahrady  v Kroměříži (UNESCO). Předpokládaný odjezd z Kroměříže v 18 hodin.

První den navečer proběhne společná večeře (polévka, večeře, moučník) a druhý den ráno snídaně.

Celková cena zájezdu činí………………………….…….  2350 Kč
sleva pro trvale žijící občany v naší obci
a účastníky VU3V                                   …………………. 500Kč
sleva pro seniory nad 65 let  …………………………….    250 Kč

Slevy se mohou sčítat

V ceně je zahrnuta doprava (sponzorský dar), ubytování, večeře a snídaně, všechny vstupy.
Prosíme zájemce, aby se přihlásili a uhradili platbu v termínu od 14.3. do 31.3.2016 u paní Šimkové na OÚ.

Vyhrazujeme si právo drobných změn v programu vzhledem k počasí a zájmům skupiny. Ke změně ceny zájezdu může dojít v případě navýšení cen vstupů. Zájezd se uskuteční při minimální účasti 30ti osob.

Přiložené soubory: 
Tags: