tankodrom v ulici Pod strani a Na strani

 

 Stav povrchu teto cesty je strasny. vymoly, pokazdem desti vymplete strouhy od vody, ktera se vali z kopce, kameny, vytluky. Pritom touto cestou projizdi zejmena v lete  mnoho chataru a obyvatel.

 

Skutecne by se nenaslo vice penez na provedeni kvalitniho povrchu? naposledy na jare obec opravila nejvetsi vytluky zasypanim sterekm. prisel prvni velky lijak a vytluky jsou tu zas.

Prosim o konkretni odpoved, zda je v planu oprava a kdy. dekuji Martin

 

cesta Na Babu

Dobrý den, oprava výtluků v úseku před můstkem proběhla začátkem tohoto měsíce, oprava asfaltové části proběhne v rámci podzimních oprav komunikací tj. do 15.11., oprava úseku mezi lesem a můstkem proběhne jakmile nám to počasí umožní - snad tento pátek, pokud nebude nějak extrémně pršet.

Jak jsem již uvedla v létě, náklady na vybudování nového povrchu  úseku komunikace od můstku k lesu se pohybují okolo 1,5 mil. Kč a to je pouze cena za komunikaci bez vybudování odvodnění. S přihlédnutím ke skutečnosti, že v zástavěných částech obce ještě nejsou všude komunikace s bezprašným povrchem, je vybudování komunikací v těchto částech prioritní.
S pozdravem

Sedláková, správa majetku
 

spatny stav ulice Na strani

Dobry den, 

jsou pro tento rok nejake plany na opravy teto komunikace, alespon provizornim zpusobem? 

dekuji za informace,

MartinK