Sjízdnost

Tak máme sice krásně opravenou silnici s nájezdem na st.Benešovskou (znovu děkuji!), ale zadní náhony tam zase nevyjedou bez stažených zad…ů. Rychlá rota sype 3 kamínky na metr čtvereční a bloudí po obci až všichni odjedou. Multikára pak šnekuje po již uklouzaných cestách a chlapci uvnitř se bojí o drahý, obcí, svěřený majetek. Snad to byl letos poslední sníh. DolnoJirčanskáNaplavenina
P.S.: Ono se totiž dost hodně jezdí již po 5 hodině ranní.

To je trochu nefer, nezda se

To je trochu nefer, nezda se Vam? Kritizovat pracovni cetu Psar za udrzbu krizovatky v jine obci :)
Nohavica mel mozna pravdu s kalamitou 5cm snehu.

Vysvětlení

Ahoj, ten horní úsek jsem odstavcem neoddělil, ale on na naši ROTU útokem nebyl. Bylo to konstatování , že tam ty tři metry do ulice sůl nedosáhne a navezena auty se nerozšíří.To bloudění po obci jsem viděl a kamínky jsem počítal.
DolnoJirčanskáNaplavenina

sjízdnost

prodejte Bavora !

auto

Tuto značku neznám a nemám, nic méně nyní je možné celou obec uklidit! Dále sněžit ,asi, nebude.
http://sat24.com/en/de?ir=true

Poděkování

Dnes nám pánové strašně, brzy ráno, se sjízdností pomohli!
Děkuji za všechny! DolnoJirčanskáNaplavenina

nedorozumění

Rychlá rota dělá co může, ale vy jste zvyklí z prahy mít uklizeno před barákem a ani si u toho ohnout hřbet. Tak si vztávejte o hodinu dříve a uklidte si před barákem sami. A kamínky si kupte ze svého. Lopaty si kupte u paní Horákové má jich dost i násady. Vy si myslíte, že rota bude jezdit tak jak vy budete pískat. Tak jim dejte aspon na pivo. Vy kteří nevíte, že žijete na vesnici tak se vradte do města. S pozdravem a s rukama od mozolů vám přejí Vápeňáci.

nedorozumění.

S tímto názorem souhlasím a to jsem "naplavenina". Pozor, naplavenina někdy přikrývá bahno.