Dnešní noc, rachot až do 6

Mám Vás už dost ,

nechci se se budit opileckými výkřiky a až do rána poslouchat Vaše rádio. Vím ,že jsem měl volat policii a vyžadovat dodržování nočního klidu, ale chtěl jsem jen spát a ne se starat o jiné. Ten rachot šel od hřiště a já mám podezření, že souvisí s provozovatelem místní hospůdky. Nemám to sice potvrzeno, ale souvislost se přímo nabízí. Co Vy ostatní? Spalo se Vám dobře, nebo jste se zúčastnili prima párty až do rána a je Vám to jedno?

Tomáš Körbl

Ano a vypadá to, že dnes se

Ano a vypadá to, že dnes se to bude opakovat opět a to ve větším stylu...

Počkám do jedenácti a volám policii, tohle už se vážně nedá vydržet

Dnešní noc, rachot až do 6

Bydlim kousek dal, ale hluk z hriste me obcas rusi. Lituji ty, co bydli v okoli hriste. Neni mozne, aby neci podnikani opakovane narusovalo soukromi a klid obcanu. Mozna bychom se nemeli bat volat obecni policii nebo dat stiznost na obecni urad.

David Grundel

opět mejdany

Tak nám opět začíná každoroční letní zábava - volání policie na hřiště v Jirčanech.
Dnes hudební produkce začala již ve 20 hod, tak uvidíme, kdy skončí...Věc už ale nebudu řešit s policií obecní, ale státní, a to i směrem k obecnímu úřadu :).
Hezké sny Vám přeji za přispění neschopného starosty Váchy, na jehož obecním pozemku mejdany probíhají.
Dolejš

ANO

Dobrý den vážení zastupitelé,
můžete už konečně udělat něco se situací na hřišti, techno v 21.43 hod v pracovní den - středu mi nepřipadá normální na slušnou vesnici.
Situace se opakuje již roky, jak je vidět z diskuse.
Děkuji
Argaláčová

NAfrněná

Teď nejde techno, ale hit Nafrněná....

Dobrý večer, ve 21.53 byl

Dobrý večer,

ve 21.53 byl již na hřišti klid, není tedy co řešit. Noční klid začíná od 22.00 a ten byl dodržen.

Pokud jde o hudbu v 21.43, tak mi nepřišla nijak přehnaná a osobně bych se k žádné regulaci nad rámec zákona nepřikláněl. Hospůdka na hřišti je podobně jako restaurace v jiných obcích součástí společenského a kulturního dění a pokud nechceme aby se naše obec stala mrtvou, dodržujme zákoné limity a nesnažme se lidi omezovat více než je obvyklé.

S pozdravem
Vít Olmr

Kdybyste bydlel v okoli

Kdybyste bydlel v okoli hriste, nepochybne byste hovoril jinak.

Bydlim od hriste cca.500m.

Bydlim od hriste cca.500m. Techno miluji a kdybych nejake zaslech urcite bych se tam sel pobavit. Vice jak rok a pul jsem hriste nenastivil. Mozna bych vam doporucil si najit nakou zabavu.coz?