chata

koupím v této lokalitě chatu na vlastním oploceném pozemku.
požadavky: zavedená elektřina,voda,popř.vlastní studny - do 500.000 Kč
te. 604177592

sranda

Vy jste vtipálek, jen cena většiny chatových pozemků v této lokalitě se pohybuje průměrně okolo 800t korun.
+ Cena chat potom od 500t .

Novák

Rekreační dům ve Psárech

Rekreační dům ve Psárech (20 km od středu Prahy) k rekonstrukci Baba 3( Psáry 97 parcela 976/3) pozemek 1903 kvm obytná plocha 75 kvm sklep, jedno patrový ,3 studny cena 6200000
realitka  která má klienta  s největši nabídkou nabídnu nemovitost k prodeji.

Jako vtip dobré

Dům u kterého je potřebná rekonstrukce, evidentně přinese další náklady navíc pro kupujícího. Navíc jedná se pouze o jednopatrový dům o ploše 75m2. Můj názor jako odborníka na pozemky a stavby (nejsem realitní kancelář) je jednoznačně o několik desítek procent níže. Kupní cena takové stavby v uvedené lokalitě i s pozemkem, který nabízíte, je maximálně 3500000,- a realitní kancelář která Vám v uvozovkách " jako nabídne klienta" i za cenu například 4 miliony je prostě neprofesionální, nakolik táto cena není reálná a nikdy to neprodáte. Spojte se s odborníkem, doporučuji nějakého nezávislého makléře, nebo prověřenou realitní kancelář, nicméně věřím, že moje slova potvrdí .
Seman

Musim souhlasit

Presne jak rikate pane Seman, pozemek je navic situovan u potoka a zrejme tam ted v dobe zatop protekaji proudy vody. Nehlede na domek ktery je na spadnuti, rozhodne se nejevi na bydleni natoz na jakoukoliv prestavbu. K pozemku je navic velmi spatny pristup, cesta v zimnich ci podzimnich mesicich neni dobre prujezdna diky rozmacenemu blativemu terenu proto co se tyce prodeje bych na Vasem miste spise uvadel prodej pouze pozemku a pokud tedy chcete za 1m2 3157Kc musim konstatovat ze cena je naprosto premrstena.

R.Slaby