Zájezd do Toskánska přeložen na 7.10 - 11.10.2015

Srdečně vás zveme na zájed do Itálie. Uvidíte nádherná zákoutí a strávíte několik pohodových dnů.Odjíždí se ve středu 7.10. a návrat zpět bude v neděli 11.10.
Sleva pro seniory pobírající starobní nebo plný invalidní důchod bude v rozmezí 700 - 1000 Kč, dle celkového počtu zájemců.
Přihlašovat se můžete u pí. Vlasty Málkové malkovaatpsary [dot] cz, tel. 602 714 101 nebo u pí.Šimkové na OU.

Toskánsko je domovem světově proslulých turistických ikon, láká návštěvníky již od dob, kdy se zde usadili Etruskové. Malebná krajina se středověkými pevnostmi na vršcích kopců, úrodné lesy a dramatická pohoří, olivové háje, vinohrady, cypřišové aleje a pestrobarevná pole. To vše patří k Toskánsku, ale ještě mnohem víc. Je zde totiž umění. Ale jaké umění! Etruská pohřebiště, římské sochy, ale především renesanční mistři jako Leonardo, Michelangelo, Raffael nebo Botticelli.

Zájezd do Toskánska jsme připravili nejen s ohledem na studijní téma účastníků Univerzity třetího věku, ale také proto, že chceme nabídnout místa, která se ne vždy dostávají do programu tradičních tras výletů. Jde o oblast, která se řadí sice k dražším, ale zároveň nejkrásnějším evropským destinacím. Také bychom si přáli, abyste si zájezd užili v klidu a dokonalé pohodě, proto nás čeká jen jeden noční přejezd poslední den.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, parkovné, průvodce, třikrát ubytování v hotelu – dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, polopenze (3x snídaně, 2x večeře).

Pojištění léčebných výloh si může každý sjednat sám nebo jej zařídíme my za cenu cca 110,- Kč na osobu.

Cena zájezdu cca 6 790,- Kč. Příspěvek od obce 700 až 1000 Kč na každého seniora s trvalým pobytem v naší obci, dle počtu zájemců.

Zájezd je nutné zaplatit do 31. 7. u pí Šimkové.

Prosíme zájemce, aby se hlásili co nejdříve, počet míst je omezen. Upřednostníme studenty univerzity třetího věku, kteří studovali Renesanci v Itálii.

Bližší informace vám podá paní Vlasta Málková, email malkovaatpsary [dot] cz, tel. 602 714 101.

Tags: