tereni upravy a stavebni prace v lese

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální
Přiřazeno: 
Renáta Sedláková

Dobrý den, můžete prosím prověřit legálnost teréních úprav a stavebních prací v blizkosti vyhlášené studánky v Psárech ? Minimálně týden je v této části lesa těžká technika, upravující terén u přilehlé chaty. Myslím že jde o pozemek 856/3 v katastru Psáry. Bylo by smutné přijít o tento vyhlášený zdroj vody. Mnohokrát děkuji za prověření co nejdříve. Antonín Palouš

Výsledek šetření: 

Předáno odboru lesního hospodářství na MěÚ Černošice a Stavebnímu odboru v Jesenici.

Komentáře

opravy chaty pod studankou

Dobrý den,

na pozemku 856/3 probíhají opravy chaty, která se nacházela ve stavu, jež byl pro užívání rodinou s malými dětmi nebezpečný. Omlouváme se za případné komplikace. Uvědomujeme si, že se pozemek nachází v biokoridoru, cca 500 metrů po proudu pod studánkou a snazime se podle toho chovat. Okolí studánky uklízíme, přidali jsme například i kameny, které usnadňují přístup k vodě. Opravy konzultujeme s příslušnými úřady, MÚ Psáry Vaší stížnost prověřuje. S přáním příjemného dne,
Koťovi

Pozn.: pokud máte případné stížnosti či přání týkající se okolí studánky, neváhejte se na nás obrátit. email: magdalena [dot] kotovaatgmail [dot] com. Děkujeme.

terénní úpravy

Dobrý den,
obec předala prověření terénních a stavebních úprav na lesním pozemku a rekreačním objektu příslušným úřadům (obec není příslušná k šetření stavebních ani terénních úprav), a to Odboru lesního hospodářství na MěÚ Černošice a Stavebnímu odboru v Jesenici.
Sedláková, správa majetku

Děkuji

Dobrý den,
děkuji.

Antonín Palouš

zbijecky

Dobry den,
potvrzuji pana Palouse, dnes cely den zbijecky...
Byl uz tam nekdo z OU na obhlidce ?

odpady

Asi nebyl.
Pan Palouš nejspíš nebude voličem v obci Psáry, takže podle ignorace dotazu jediná starost obce bude, zda zaplatil majitel dotčeného pozemku resp. chaty za odpad.

RE: Odpady

Vážený pane Palouši,

na místě byla kolegyně Sedláková a já jsem se tam byl také minulý týden podívat. Tuto agendu nespravujeme my a musíme udělat několik úkonů. Označovat to tedy za ignoraci je lehce zbrklé. V každém případě děkujeme za upozornění.

S pozdravem

Milan Vácha