Nové neonové osvětlení obecního úřadu

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální
Přiřazeno: 
Milan Vácha

Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o zvážení, zda je nutné aby neonové osvětlení obecního úřadu svítilo celou noc. Mám přímo naproti obecnímu úřadu okna ložnice a světlo je opravdu nepříjemné. Při vší úctě, je opravdu nutné, aby někdo v noci věděl kde je ve Psárech obecní úřad? Pro představu rozhodujícího orgánu v této věci doporučuji pár nocí s rozsvíceným halogenem ve vlastní ložnici. Mám dojem, že i takováto věc se dá považovat za rušení nočního klidu. Prosím o posouzení celé situace. Děkuji Martina Valešová

Výsledek šetření: 

Vyřešeno vzájemnou dohodou

Komentáře

stížnost na neonový nápis na městkém úřadu

Dobrý den, přikláním se k stížnosti pí. Valešové a jen dodám, že by bylo dobré se zamyslet nad tím, jak spíše investovat peníze do opravy na velmi poškozenou vozovku směrem od Rubínu až k chatové oblasti baba I, baba II atd. vozovka je příšerná a můžu Vám říct, že pořád jezdit do autoservisu s neustálým poškozováním přední nápravy mě přestává bavit !!!! Zbytečný a nesmyslný neonový nápis stál urřitě dosti peněz, za které by byl alespoň kus nového asfaltu. Nezlobte se na moje rozhořčení, ale je to tak!

S pozdravem Mraček

RE: Nové osvětlení

Dobrý den, prosím o zaslání telefonického kontaktu, abychom se mohli domluvit na případném měření.

S pozdravem

Milan Vácha

Dobrý den, svítící nápis je

Dobrý den, svítící nápis je moc hezký ale určitě nééé neonový..Doufám, že bude svítit i nadále...Jen si lámu hlavu, komu to může vadit, když v okolí je jen jediný dům. Nápis není svým svícením vůbec nepříjemný..Nenechte se pane starosto otrávit a přeju i nadále hodně dobré práce při obnově a dalším modernizacím v naší obci.
děkuji ing. Novotný

Osvětlení na OÚ

Pane inženýre, když se vám to osvětlení na OÚ tolik líbí, škoda že tam nebydlíte. Lépe by jste si to vychutnal. Nebo si ho nechte vybudovat na VÁŠ dům.

Dobry den, velice rad bych se

Dobry den,

velice rad bych se pripojil k dotazu, prozbe pani Valesove. Nove osvetleni, napis na obecnim urade, je opravdu velmi zarivy. Velice radi bychom radu obce pozadaly o zvazeni nutnosti mit zapnute osvetleni napisu obce opravdu celou noc. Myslim ze zhasnuti napisu treba kolem 22 - 23 hod. by bylo i z pohledu financni uspory prijatelne pro obec a nocni klid obcanu obce. Pokud mate nutnost provadet nejake mereni, jsem Vam plne k dispozici, telefoni kontakt naleznete v me registraci, nebo Vam jej uvadim 723 582 668. Rad bych si s Vami o celem problemu pobavil, pripadne byl k dispozici Vami zminenemu mereni, i kdyz si myslim ze jsme jenom lide a nevim proc takovouto banalitu resit takto, dle vyhlasek, higienickych norem atd... 

Dekuji za odpoved 

Zdenek Hyla

Děkuji za reakci, budu Vás

Děkuji za reakci, budu Vás zítra kontaktovat, svůj telefonní kontakt zde veřejně uvádět nehodlám. S pozdravem Valešová

Dobre rano, byla bych opravdu

Dobre rano, byla bych opravdu rada, kdyby se tu vedeni obce prestalo ohanet merenim, nemuselo se tu premlouvat a laskave zaplo selsky rozum. Konkretne ted jsem znovu uspala sve nemocne dite, ktere si mysli, ze je rano, protoze je naucene, ze je svetlo a ze se vstava. Bydlime primo naproti uradu a chapu nadseni z nove propagacni hracky, ale vy pochopte nas, ze nemuzem spat a ani jit vecer na zahradu, protoze jsme tu jak na osvetlenem fotbalovem hristi. Nevidim duvod zbytecneho sviceni v noci, kdy na urade OPRAVDU nikdo neni.

Omluvte prosim me rozhorceni, ale jsem opravdu nevyspala a predstava, ze se tu bude svitit zbytecne kazdou noc me opravdu desi

Diky za pochopeni

Žaneta Rejfková

světlo označení OU

Když mi svítí Měsíc do okna, zavřu okno, stáhnu roletu, zatáhnu závěsy, dám si hlavu na polštář, a jdu spát, a mohu si k tomu i říkat, že na topolu podle skal, zelený mužík ... A Měsíc někdy svítí víc než pouliční lampa!

Někdy....

Máte pravdu, Měsíc ,, někdy"svítí víc....,ale jenom někdy, ne každou noc !!! Bydlet naproti OÚ by se vám určitě líbylo.