Dotaz na odvoz popelnic

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální
Přiřazeno: 
Milan Vácha

Dobrý den, prosím o informaci zda jsou k dispozici v současné době známky na popelnice pro rok 2014. Pokud ano tak prosím info jaký je rozdíl mezi popelnicí oznámkovanou a neoznámkovanou. Vím že pokud není známka na popelnici nalepena v březnu tak jí popeláři nevyvezou, ale když je popelnice bez známky "vystrkována" na chodník, od dubna tak jí v klidu vyvážejí a to i přes to, že je na ní známka červená z roku 2013 a napůl odtržená modrá známka z roku 2004. Tak nějak potom nechápu ten princip známkování obci se prodražují výrobou známek náklady a nezaplacené popelnice se vyvážejí stejně na úkor ostatních platících?

Výsledek šetření: 

viz komentáře

Komentáře

Re: Dotaz na odvoz popelnic

Dobrý den, asi správně tušíte, že rozdíl je v tom, že popelnice bez známky by neměla být vyvážena a je to chyba popeláře. Kdybyste uvedl místo, kde se zmíněná popelnice nachází (starostaatpsary [dot] cz) , tak by se to dalo i rychle vyřešit.

S pozdravem

Milan Vácha

Dotaz na odvoz popelnic

Dobrý den, psala jsem již před delší dobou na e-mail podatelny, ale dodnes mi nikdo neodpověděl a popelnice je opět dnes vyvezena, jde o dům v ulici Nad Školkou 313. Do konce března byla zastrčena v rostoucím křoví a od dubna se zvesela vyváží. Majitelé asi nebudou trvale hlášeni, jinak by poplatku neutekli, nebo mají nálepku nalepenou někde jinde. Doporučuji se zaměřit i na poplatek za psa. Děkuji Večeřová

co tady žaluješ :-)

co tady žaluješ :-)