BABA III - příjezdová komunikace

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, přikláním se k stížnosti pana Ing. František Vážný, BABA III, č.p. 499 .Byl jenom rychlejší než já. To nelze alespoň seškrábat jako dole před potokem.To je to stálé navážení kamínku s blátem.Za ty roky k ničemu. Ještě připomínka k výjezdu na hlavní silnici :ten nájezd má divný úhel vozovky auta zde drhnou podvozek od zlomu. S pozdravem Petr Rožníček Na babě č 98.

Komentáře

Dobrý den,byla provedena

Dobrý den, byla provedena opětovná oprava této komunikace. Bohužel tato část je ve svahu a z přilehlého lesa na ni vytéká poměrně hodně vody, která komunikaci velmi rychle opět poničí, takže vámi zmiňované seškrábnutí bohužel není příliš účinné. Co se týče nájezdu na hlavní silnici, jde v tuto chvíli o provizorní řešení, definitivní stav bude komfortnější.

BABA III - příjezdová komunikace

Nebylo by už konečně lepší zaměřit se na podstatu a opravit (asfaltem) silnici tak, jako byla provedena v r. 2007 oprava o pár metrů dál v lesním stoupacím úseku? Ta opravená část už 13 let i přes "vytékání hodně vody z přilehlého lesa" nepotřebuje žádné "záplatování" ani údržbu, je kvalitní a sjízdná a nemusí být na její údržbu stále vyhazovány peníze.
Hezký den
Vážný František, BABA III, 499