zrcadlo do horni hlavni

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

dobry den
bylo by mozne dat zrcadlo do zatacky, kde se potkava ulice Horni a Hlavni ? Je to nebezpecne uzke misto na komunikaci, kde neni videt protijedouci vozidlo.
predem dekuji
tomas novotny

Komentáře

dobry den, jedna se o zatacku

dobry den, jedna se o zatacku pred krizovatkou "t", kdyz se jede od hriste. asi jsem to nepopsal presne... v te zatacce se nyni stavi dum (po demolici stareho).
dekuji
tomas novotny

Zrcadlo

Dobrý den, Váš podnět na umístění zrcadla do zatáčky na ul. Horní pod křižovatkou s ul. Hlavní předložím radě obce. Pokud bude umístění zrcadla schváleno, požádám příslušné orgány o schválení jeho umístění.
Sedláková, správa majetku

děkuji tomáš novotný

děkuji

tomáš novotný

Zrcadlo

Dobrý den, rada obce schválila umístění dopravního zrcadla do předmětné zatáčky. Bylo zahájeno řízení, které je nutné k povolení umístění dopravního zařízení na pozemní komunikaci. Předpokládám, že nenastane žádný problém pro jeho schválení předmětnými institucemi (schválení trvá cca 2 měsíce) a následně bude zrcadlo do zatáčky umístěno.
Sedláková, správa majetku

Dobrý den, křižovatka ul.

Dobrý den, křižovatka ul. Horní a Hlavní mi připadá naprosto bezpečně přehledná. Ve výhledu není ani stavba ani vegetace. Z kterého příjezdu Vám připadá křižovatka nepřehledná?

Sedláková Renata
správa majetku a
silniční správní úřad