velmi nepříjemný zápach z kanalizace

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den,

obracím se na Vás s problémem zápachu kanalizace v prostoru křižovatky K Lůžku a Horní, resp. před mým domem K Lůžku 458 (Jaroslav Hájek). Tento problém se zde vyskytuje poměrně dlouho (několik let) ale jelikož se horší, prosím o nápravu této situace. Ona lokalita je u kolemjdoucích tímto trablem poměrmě známá. Je mi jasné, že obec jako taková problém nezpůsobila, ale nevím na koho se obrátit jako na zodpovědného.

Děkuji za kladné a rychlé vyřízení

S pozdravem
Jaroslav Hájek
K Lůžku 458
tel. 602 686117

Komentáře

S velkou pravděpodobností je

S velkou pravděpodobností je zdrojem zápachu napojená tlaková kanalizace z Horních Jirčan, kdy se po napojení do gravitační kanalizace volným prouděním postupně uvolňuje především sirovodík. JK

kanalizace

Dobrý den, v této oblasti má tlakovou kanalizaci i další ulice např. Okružní, U Studny, Duhová, takže asi těžko můžeme stanovit, že tím zdrojem je napojení ul Prašné do gravitační kanalizace.
Sedláková, správa majetku

Zapach z kanalizace

Dobry den,

stejny problem je v ulici K Luzku u c.p. 902 (zejmena pri zmenach atmosferickeho tlaku) a nize a bez vlivu pocasi v okoli hospody na navsi v Dolnich Jircanech.

Chtela bych se tedy zeptat, zda je nejaka reakce od VHS Benesov nebo Obce.

Dekuji,

Kristýna Máchová
K Lůžku 902
tel.: 775 138 006

kanalizace

Dobrý den, kanalizace byla vyčištěna, žádnou závadu na kanalizaci pracovníci neobjevili.
Sedláková, správa majetku

Problem vyresen?

Dobry den, pani Sedlakova.

Dovoluji si upozornit, ze "vycistenim" kanalizace se problem opravdu nevyresil. Je tedy v planu nejaky dalsi postup? Protoze problem stale pretrvava.

Dekuji za informaci,

Kristýna Máchová

kanalizace

Dobrý den, na základě dnešního místního šetření bylo Vámi potvrzeno, že zápach v místě vašeho domu není způsoben zápachem z řadu splaškové kanalizace, která vede v ul. K Lůžku. Problém bude předán Stavebnímu úřadu v Jesenici.
Sedláková, správa majetku

kanalizace

Dobrý den, Váš požadavek byl předán správci kanalizace tj. VHS Benešov. O opatřeních Vás budeme informovat.
Sedláková, správa majetku