Ulice Na Lukách - Dolní Jirčany - prašnost komunikace

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Prosíme o úklid asfaltové komunikace v ulici Na Lukách, která je zanešená suchý bahnem a kamínky.
Vzhledem k mohutnému nárůstu průjezdu aut ulicí, tento její stav způsobuje obrovskou prašnost pro rodinné domy v této lokalitě.
děkuji Troblová

Komentáře

Čištění ulic

Dobrý den,

Včera naší ulicí V zahradách projel úklidový čistící vůz. Bohužel stejně jako v loňském roce snaha není vůbec vidět.
V loňském roce mě bylo odpovězeno, že od letošního roku bude obec čistit velký úklidový stroj.
Koncem února (nevím to již přesně) projel ulicí směrem do Chrpové velký úklidový vůz. Bylo dobře zameteno a tak jsem si myslela, že to již bude čistit pravidelně.
Každý rok si zametáme před domem sami, proto jsem byla potěšená, že letos vyjel vůz tak brzy a ulice Chrpová byla čistá. Bohužel to byl asi jen pokus? Alespoň do dolní části ulice V zahradách nezajel.
Opravdu je to škoda pohonných hmot. Přijďte se podívat.
Ještě jsem se chtěla zeptat, kdo zajišťuje opravy osvětlení a úklidu v dolní části V zahradách. Obec nebo tato část patří ještě f. Muška?
Děkuji moc za odpověď
Drábková

Na Lukách

Dobrý den,v současné době čekáme na dodání náhradního dílu na zametací vůz. Po jeho dodání budeme opět pravidelně komunikace zametat. Komunikace byla zametena v prvním týdnu v únoru.
Sedláková, správa majetku

Ulice Na Lukách

Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď.
To, že byla ulice na začátku února uklizená vím, ale po sněhové nadílce a deštích, které následovaly, je její současný stav zcela nevyhovující.
Kdyby touto ulicí jezdilo pár aut denně, tak by z hlíny a kamenů na vozovce člověk nebyl nadšený, ale prašnost by nebyla taková.
Ale vzhledem k tomu, že touto ulicí vyjíždí směrem na Prahu z Dolních i Horních Jirčan většina obyvatel a v ranní a odpolední špičce jsou jich desítky za jednu hodinu, tak je nutné této komunikaci zřejmě věnovat větší péči.
Větrat okny do této ulice je nemožné a umyté auto před domem je během několika dní zcela hnědé.
Komunikaci před vlastními domy si často čistíme i sami, ale bez potřebné mechanizace s pouhým koštětem a lopatou je dosti obtížné nánosy bahna a kamenů na okraji vozovky odstranit.
Proto Vás prosím o častější úklid v této lokalitě.
děkuji a hezký den
Troblová

Dobry den, a zkuste jit

Dobry den,
a zkuste jit bydlet do ulice Hlavni v jeji horni casti v lokalite Na Vysoke. Pritekajici bahno z kopcu je paprosta parada. Vetrat se neda vubec. Natoz venku susit pradlo ...

Prach a bláto

Jste na vesnici tak co furt brbláte!

Proberte se, takovy nazor

Proberte se, takovy nazor muze mit jen pako