Propadlá krajnice ul. Ke Kukaláku

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den,
na cestě Ke Kukaláku nad pozemkem č.p. 194, parc. č. 633/3/2 došlo k nebezpečnému propadnutí krajnice v blízkosti ukotvení sloupu el. vedení a následnému protečení přívalové vody na náš pozemek.Žádáme tedy o opravu.

S pozdravem Omastovi

Komentáře

krajnice Ke Kukaláku

Dobrý den, v místě bude umístěn výstražný sloupek, aby auta nenajížděla přímo na okraj komunikace a následně bude svah zpevněn.
Sedláková, správa majetku

krajnice Ke Kukaláku

Děkujeme za reakci na naše upozornění ze dne 22.7.2014 o poškození krajnice v ul. Ke Kukaláku nad pozemkem 633/3. Výmol byl obcí označen sloupkem a páskou a proto je naše poděkování také za ty, kteří si na daném místě nepoškodí vozidlo.Musíme ale konstatovat, že dnešním deštěm se situace opět zhoršila. Nejen, že výmol postoupil dále do komunikace, ale šířka toku který musíme překonat při opouštění pozemku se zvětšila. Dále přibývá i štěrku a drtě použité ke správce komunikace zanesených tokem na náš pozemek. Zároveń konstatujeme, že na stávající situaci má i vliv navážení břidličné drtě se svolením obce panem Kučerou z výkopových prací z pozemku 635/19 čímž došlo v daném místě ke zúžení komunikace až o 120cm Ke Kukaláku až oproti stavu z r. 2012.

Omastovi

krajnice Ke Kukaláku

Dobrý den, sklon komunikace v tomto místě bude upraven na druhou stranu, břidličná suť není vyvážena na pozemek se svolením obce, ba naopak, pan Kučera byl již min. 2x vyzván, aby navážení zanechal a naopak břidlici z pozemku odstranil.
Při úpravě spádu komunikace bude navážka odstraněna.
Sedláková, správa majetku

krajnice ke kukaláku

Dobrý večer,
nyní jsem se vracel touto cestou, a poučen jízdou terénním vozem p. Koppa který zde jezdí bez zábran, procházím při pravé straně připraven skočit do roští, jsem našel onu propadlinu. Páska ohraničující výmol je mimo a patník je ještě dál než díra. Člověk si tam může nohu zlámat.
Tma a jen ta díra.
Doporučuji místo lépe zabezpečit, raději opravit, protože toto zabezpečení je k ničemu - není vidět při běžné procházce.
Možná p. Koppovi to nevadí, ale i on si tam může zlámat kolo, na to ani jeho vůz nemá...

Děkuji Marek

krajnice Ke Kukaláku

Dobrý den, krajnice bude při nejbližší příležitosti opravena.

Sedláková, správa majetku