Odpadkový koš na psí exkrementy

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, nemohli byste prosím umístit odpadkový koš na psí exkrementy do ulice Na vysoké, myslím ulici nad Větrnou, v této ulici totiž odpadkový koš není a podle toho to tak vypadá. Lidi si po svých pejscích vůbec neuklízí. Děkuji. Tatran

Komentáře

Černá skládka

Dobrý den,
neustále se rozšiřuje černá skládka podél cesty z Baby do Sulic. I když je tato skládka již mimo k.ú. Psáry, vyvážejí sem svůj domovní odpad většinou chataři z Baby, konkrétně víme o dvou případech, kdy bychom mohli "majitele odpadů" přímo identifikovat. Poslední takový případ se udál tuto sobotu 24.10.2015 dopoledne, kdy z vrat určitého rekreačního domu vyjelo auto s přívěsným vozíkem plně naloženým objemným odpadem (včetně kamen, plechů apod.) a jeho majitelé (dva muži) začali skládat tento odpad podél sulické cesty. Jakmile jsme jim oznámili, že voláme policii, což se také stalo, urychleně zmizeli. Víme, že pokud policie nepřistihne viníka přímo na místě, nemůže zakročit a ani obec s tím nic nezmůže. Jen jsem chtěli požádat slušné občany obce, aby si více všímali toho, co se kolem nich děje a ty neslušné nepořádníky, aby odváželi svůj odpad do sběrného dvora, který od nich odebere velkoobjemový odpad zcela zdarma. Obec pak žádáme, zda-li by se nemohla spojit s obecním úřadem v Sulicích a domluvit se na případném úklidu skládky. Děkujeme. MK

to jsou volové

přitom to mohou úplně v klidu dovézt do sběrného dvora... bez stresů a bez problémů...

koš

Dobrý den, dáme poblíž křižovatky Větrná x Na Vysoké požadovaný koš.
Sedláková, správa majetku

Dobry den Vseobecne v

Dobry den
Vseobecne v lokalite Na Vysoke takove kose chybi. Konkretne v ulici Hlavni neni jediny. Nejblizsi je u novozastavby k Dolnim Jircanum.
Mimochodem ani kontejnery na trideny odpad by neuskodily. Spousta chataru netridi, protoze k nejblizsimu kontejneru je to pro ne zkratka daleko.

Na Vysoké

Dobrý den,
objednáme a umístíme 2 koše na ul. Hlavní.
Se zřízením nových sběrných míst na tříděný odpad je trochu problém. Pokud tato místa v lokalitě Na Vysoké zřídíme, nebude důvod nadále poskytovat žluté pytle na plasty, kterých se vytřídí největší množství. Takže je otázkou, zda zrušíme luxus odvozu plastů přímo od chat, který je pro většinu uživatelů chat vyhovující a nahradíme jej zřízením sběrných míst pro tříděný odpad.
Sedláková, správa majetku

Dobry den, Dekuji za umisteni

Dobry den,
Dekuji za umisteni kosu v ulici Hlavni. Umisteni sice
mohlo byt trochu jine, ale jsou tu alespon nejake kose.
Ted by bylo dobre dat kose do ulice Ke Kukalaku,
kde take chybeji. I tudy chodi hodne pejskaru
Chceme preci cistou obec
Dekuji za zvazeni moznosti

Pejskaři

Už jsem to tu psal nedávno.V ulici ke Kukaláku není potřeba košů na psí ho..a.Ať si obyvatelé Štědříku své miláčky venčí směrem do Psár,a neza..raj okolí rybníku Kukalák.

pejskari

mazte si nazpatek na moravu

Vulgární příspěvek smazán

Vulgární příspěvek smazán

koše

Dobrý den, u asfaltového povrchu komunikace U Kukaláku koše na psí exkrementy jsou umístěny. Na komunikaci do chatové oblasti obec zatím s umístěním košů neuvažuje.
Sedláková, správa majetku