NEfunkční VO v ul. Ke Kukaláku

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den,
od začátku prázdnin (tedy cca od k1.7.) opět veřejné osvětlení v ul. Ke Kukaláku směrem u rybníka ve vlastnictví p.Junga opět nesvítí a zatím nebyla sjednána žádná náprava, prosím tedy OÚ Psáry o zajištění nápravy.

Děkuji

P.S. Zároveň se připlouvám o systémové řešení situace, pokud je to jen trochu možné - např. že Obec Psáry převezme do své správy...

Komentáře

VO Jung

Dobrý den, poruchu na osvětlení předám k vyřízení firmě Jung. Připomínku ohledně převzetí veřejného osvětlení obcí předložím k projednání radě obce.
Sedláková, správa majetku

Urgence VO Jung

Dobrý den, prosím o urgenci z Vaší strany, neboť se doposud nic nestalo a stále je osvětlení v celé části nefunkční! Děkujeme

VO Jung

Dobrý den, urgence na odstranění závady byla odeslána firmě Jung.
Sedláková, správa majetku

Stále nic... :-(

Dobrý den, prosím o další urgenci z Vaší strany, neboť doposud se nic nestalo a stále je osvětlení v celé části nefunkční! Můžete zároveň prosím zjistit, kdy firma Jung to hodlá opravit (...jestli ještě vůbec...)?!
Děkujeme

RE: Stále nic

 

Dobrý den,

včera jsem kontaktoval firmu Jung a bylo mi sděleno, že po urgenci pí. Sedlákové vyslali technika na místo a ten zjistil, že je VO funkční a vše v pořádku. Dnes jsem se tedy na místo o půlnoci zajel podívat a VO skutečně v celé části nefungovalo, takže znovu zaurguji.

S pozdravem

Milan Vácha

 

RE: RE: Stále nic..., :-((

Pane starosto dobrý den, ale ani po Vaší urgenci se nic zvláštního v této věci nestalo. Začíná to být "Neverending Story"! Kdy myslíte, že můžeme čekat nápravu?! Děkuji za info.

RE: Stále nic

Dobrý den,

opět zaurgováno u ing. Junga. Byl se na místě podívat. Přislíbil nápravu do týdne.

S pozdraven

Milan Vácha

RE: RE: Opět stále nic

Dobrý den,ráda bych konstatovala, že i přes ujištění pana starosty se stále doposud nic nezměnilo a cela oblast je od začátku prázdnin ve večerních hodinách po tmě. Obávám se, že se nápravy nikdy nedočkáme.
Málková

Re: re opět stále nic

Dobrý den paní Málková,

Opravdu nevím, jak mám vysvětlit, že VO je v soukromém vlastnictví společnosti Jung. Pana Junga jsem opakovaně kontaktoval a on přislíbil nápravu. To je vše, co pro Vás mohu udělat. Ani kdybychom chtěli, tak se do zařízení spol. Jung nedostaneme. Možná by přispělo, kdyby se na pana Junga obraceli přímo zákazníci, kteří od něj pozemky koupili a infrastrukturu spolufinancovali.  Jinak zde ing. Jung reagovat nechce . S pozdravem Milan Vácha