Cesta Na stráni směr Baba

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den paní Sedláková.
Tak opět je cesta v dezolátním stavu stačil jeden větší liják .To zasýpání odfrézovanýmm asfaltem nemá smysl pokud se neroztaví rozehřátím . Každá voda to ihned spláchne . Cesta od potoka k lesu je samá díra a vymleté strouhy . Nehledě že ta vrstva spláchnutého posypového materiálu dělá místy i 30 cm . To se nedá opravdu udělat tento kousek kvalitně jako se udělal v lese ve stoupání . Po této hlavní komunikaci jedou všichni z oblasti Baby takže provoz pomalu jak na dálnici.
Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Rožníček Na Babě č 98

Komentáře

Každý se odstěhuje někam na

Každý se odstěhuje někam na Vystrkov a chtěl by asfaltku až před barák. Probuďte se lidi budtě rádi alespoň za nějakou údržbu včetně té zimní. Občas by to taky chtělo něco udělat alespoň před vlastním barákem a nejen bombardovat obec.

cesta Na Babu

Dobrý den,
cestu v tomto týdnu opravíme. Krátký úsek před lesem, kde je trochu živice, zahrneme do podzimních oprav komunikací, které provádíme tou metodou, kterou uvádíte - snad to bude lépe držet.
Náklady na vybudování nového povrchu "tohoto kousku komunikace od můstku k lesu" se pohybují okolo 1,5 mil. Kč. S přihlédnutím ke skutečnosti, že v zástavěných částech obce ještě nejsou všude komunikace s bezprašným povrchem, je vybudování komunikací v těchto částech prioritní.
Je mi líto, že Vám nemohu poskytnout příznivější odpověď.
Sedláková, správa majetku

Paní Sedlakova nezlobte se na

Paní Sedlakova nezlobte se na me , ale tuto odpověď od vas slyším uz 3 rok stále dokola , ono vas to omrzi kdyz každy rok děláte generálku podvozku v průměru za 8 000,- az 12 000,- a neustále posloucháte furt to samé dokola ...
Juhaňák

Cesta na Babu

Dobrý den tak jsem očekával alespoň větší štěrk na zasypání těch největších děr která jsou už na ulomení kol a nedá se jím vyhýbat neboť jsou ze všech stran komunikace. Zasypávat ale po dešti to jsou ty výmoly nejlépe vidět. Zkuste si to někdy projet autem .Všichni slibují a skutek utek. Víte kolik lidí tu už bydlí trvalé a bohužel jezdí za prací autem.
S pozdravem Rožníček

díry

Vypadalo to však také daleko hůře.

vypada to tam porad strasne.

vypada to tam porad strasne. asi bude potreba prvni zaloba na obec psary za poskozeny podvozek, az potom se zacne starat.