Cesta na Babu u koupaliště

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den paní Sedláková, tak ta cesta je po dvou bouřkách opět sjízdná s velkými problémy . Hluboká vymletá koryta a ty zasypaná drtí se propadají . Nedalo by se s tím opět něco kvalitnějšího udělat.
S pozdravem Rožníček

Komentáře

cesta na Babu

Dobrý den, předpokládám, že během 14 dní by se tam již měl dostat bagr, abychom zabetonovali svodnice napříč komunikací pro odvod vody, obnovili příkop podél navezeného valu a dohutnili a dosypali vymeté úseky.
Sedláková, správa majetku

Cesta na Babu

Tak jsem očekával rychlejší opravu . Cesta je tak dobrá pro džíp. Těch 14 dní jsou nějak dlouhé. Ještě by mě zajímalo jestli ti co cestu opravovaly loni tak vrátily peníze. Je to samá díra a neustále přibývají. Je vůbec někdo zodpovědný myslím na OU za kvalitu odvedené práce ? C o takhle nějaká záruka za dílo a nebo to byly kamarádi . To se pak obvykle neřeší.
Děkuji za odpověď .S pozdravem Rožníček

cesta na Babu

Dobrý den, vzhledem k intenzitě dopravy o prázdninách jsme umístění svodnic přesunuli na první týden v září, protože po dobu instalace a betonování svodnic bude cesta pro veškerou dopravu zavřená.
Záruka na dílo samozřejmě je a byla uplatněna reklamace, v jejímž rámci firma komunikaci opravuje. Firma odvedla práci, kterou si u ní obec objednala tzn. předrcení stávajícího materiálu, který byl na komunikaci do hloubky 40 cm, která se dále smíchala se stabilizací a cementem, uhutnila a přestříkala asfaltovou emulzí se zásypem drti. Problém této komunikace je odvodnění, obec vlastní pozemek pouze komunikace, který je široký zhruba 4m a neumožňuje vybudování odvodu dešť. vod. Na komunikaci stále prosakují vody z lesa. Dokud se nevyřeší odvodnění, komunikace bude mít stále problémy.
Sedláková, správa majetku

Cesta na Babu

Dobrý den paní Sedláková tak jsem pozoroval v pátek jak lepily silnici .Jo je to lepší než nic ale co ten neštastnej kus od potoka k lesu .Ten je stále na džípa nebo se čeká až co se bude dít u bývalého koupaliště.Myslím ,Že pan Šimek už asi nic dělat nebude.Ty lapače vody nejsou špatnej nápad ale pokud prší a cestou se valí cca 10cm vody tak moc nepomohou.Měly být tak alespoň půl metru hluboké a širší jinak se voda přes ně převalí a hlavně se hned zanesou splaveným šterkem.Tak zkuste něco ještě udělat a budeme za to Na Babě rádi.S pozdravem Rožníček