Cesta na Babu opravy !!!!!

Stav požadavku: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den paní Sedláková ,dne jsem viděl na vlastní oči tu Vaší objednanou firmu na opravu cesty. VYHOZENÉ PENÍZE VAŠE = NAŠE DANĚ. Pokud někdo lepí záplaty asfaltu / který je drahý / rovnou do děr na splavenou hlínu tak je to škoda práce a veškeré snahy. Co je to za firmu kterou jste vybraly . Co takhle nějaký dozor ODBORNÝ nebo to dopadne jako ta nalajnovaná cesta cik cak na Liberecku. Padl zde v diskuzi návrh ba žalobu za zničené podvozky aut . Já jsem také letos investoval do opravy.Za ty roky jenom obec slibuje a skutek utek. Tak se tam zajeďte podívat jak to flastrujou . Myslím že mám námět na reportáž pro některé televizní noviny jak se vyhazují peníze. Bohužel jsem neměl kameru abych to natočil.
S pozdravem Rožníček

Komentáře

Opravy ul. Na Stráni

Dobrý den pane Rožníčku, firma, která opravy prováděla , pracuje metodou ITHR tj. infra termo homogenizační renovace, tedy s pomocí odfrézovaného recyklátu, který se teplem spojuje s okolní asfaltovou vrstvou. Vůbec na opravy nepoužívá drahý asfalt, jak píšete. Tuto metodu jsem Vám již popisovala v létě, že se to touto formou pokusíme opravit. Je to naprosto běžná technologie na starý asfaltový povrch.

V žádné mé odpovědi není ani sebemenší slib obce,  že poskytne něco více, než pravidelné opravy komunikace, tak zde netvrďte něco, co není pravda. Nikdo  z obce neslíbil nic víc.

Na místě jsem byla, práce ještě není dokončena a nedomnívám se, že povrch komunikace by neodpovídal účelu, ke kterému slouží, tj. příjezdu k rekreačním chatám. Její stav je naprosto srovnatelný s cestami k jiným rekreačním lokalitám.

Sedláková, správa majetku